Tип на денот (Читај правила во прв пост)

Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
Планирам утре да ги упкнам за 1000ка овие !
Chelsea - Wolverhampton 1
Man utd. - Newcastle 1
arsenal-Fulham 1
Celtic - St Mirren1
Real M -Atl. M - 1
Getafe - Barca - 2

Коефициентот е околу 5.5 и мислам дека нема нешто што не би требало да излезе ама сепак да чујам некоја сугестија.. :)
 

@Lbaneso

Лаеш НЕ касаш !
Член од
19 ноември 2009
Мислења
2.425
Поени од реакции
798
Lok. Zagreb - Varazdin 2 ili X2 odd: 6.00

Mozno e 3 za 3
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.911
Поени од реакции
41.874
Милан 1/1
Челзи 1/1
Црвена Звезда 1
Брегалница 1
Баерн М 2
и така за 1000-че

--- надополнето: Nov 25, 2011 1:33 PM ---
Планирам утре да ги упкнам за 1000ка овие !
Chelsea - Wolverhampton 1
Man utd. - Newcastle 1
arsenal-Fulham 1
Celtic - St Mirren1
Real M -Atl. M - 1
Getafe - Barca - 2

Коефициентот е околу 5.5 и мислам дека нема нешто што не би требало да излезе ама сепак да чујам некоја сугестија.. :)
Њукасл се незгодни да те потсетам ама ти си знаеш. :)
 
Член од
13 октомври 2009
Мислења
2.638
Поени од реакции
1.233
Планирам утре да ги упкнам за 1000ка овие !
Chelsea - Wolverhampton 1
Man utd. - Newcastle 1
arsenal-Fulham 1
Celtic - St Mirren1
Real M -Atl. M - 1
Getafe - Barca - 2

Коефициентот е околу 5.5 и мислам дека нема нешто што не би требало да излезе ама сепак да чујам некоја сугестија.. :)
Моја сугестија од искуство но немора да биде точна
3 екипи од иста лига а фаворити може некоја да те заебе . Тоа ми се случи пред две недели , ги фатив Арсенал и Јунајтед а заеба Ливерпул со норвич .
Значи немора да биде точно ама може да заебе една
 
N

Nicky Santoro

Гостин
Планирам утре да ги упкнам за 1000ка овие !
Chelsea - Wolverhampton 1
Man utd. - Newcastle 1
arsenal-Fulham 1
Celtic - St Mirren1
Real M -Atl. M - 1
Getafe - Barca - 2

Коефициентот е околу 5.5 и мислам дека нема нешто што не би требало да излезе ама сепак да чујам некоја сугестија.. :)
арсенал нема да победи
 
Член од
20 октомври 2011
Мислења
45
Поени од реакции
24
Планирам утре да ги упкнам за 1000ка овие !
Chelsea - Wolverhampton 1
Man utd. - Newcastle 1
arsenal-Fulham 1
Celtic - St Mirren1
Real M -Atl. M - 1
Getafe - Barca - 2

Коефициентот е околу 5.5 и мислам дека нема нешто што не би требало да излезе ама сепак да чујам некоја сугестија.. :)
jas ne bi ja igral arsenal :)
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.482
Поени од реакции
1.669
Ќе сакаш еднаш сингл да ставиш македонска лига и никаде нема. :confused: Во Спорт лајф и депортиво сега гледам нема, има во моцарт ама нема таква кладилница во Охрид.

Инаку сакав да ставам нешто ситно Брегалница - Силекс 2, колку да не ми е мака.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.911
Поени од реакции
41.874
Ќе сакаш еднаш сингл да ставиш македонска лига и никаде нема. :confused: Во Спорт лајф и депортиво сега гледам нема, има во моцарт ама нема таква кладилница во Охрид.

Инаку сакав да ставам нешто ситно Брегалница - Силекс 2, колку да не ми е мака.
Џабе ќе ја ставаш Брегалница е чист 1 како солза, кажувам ненавивачки да не ме разбереш погрешно. :)
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.943
Поени од реакции
9.580
Na igracite od Kettering im nemaat isplateno pari i tie so bile na loan kaj niv se vratile vo maticnite klubovi : http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/15880214.stm

U Mozzart e padnata na 1.65 na Grimsby , vo Sport Life e trgnata izglea.. a po internet kladilnicive sekade pagja
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/15852722.stm
еве уште нешто за нив сите си одат овде одам на голем влог и ке ги играм 2-2 и 2 со хендикеп 5+ мислам дека треба да се искористи шансава
 

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.546
Поени од реакции
9.457
Usa NHL:

22:00 Minnesota Wild - Edmonton Oilers 1 (100%)
Ova e poklon za vas POZZ
Има некое инфо за оваа утакмица?

Шибеник - Хајдук 2 1.6 квота во спортлајф
Играчите на Шибеник се спремаат за штрајк бидејќи имаат 11 месеци заосстанати плати. Најверојатно ке играат со поголем дел од јуниорите ако не и целосно. Хајдук мора да го искористи ако сака да продолжи со борба за второто место. Но најдов некои информации дека можно е да им се даде плата до утре, па дека немало шанси за исплата на платите па некако матно ми стои. Квотата во онлајн кладилниците е под 1.4, сепак и квалитетот на екипите е доста различен па мислам дека Хајдук би требало да го добие овој дуел.
Лориент - Ница 1 1.7 квота во спортллајф
Ница се очајни. Го отпуштија досегашниот тренер а минатото коло загубија на домашен терен од Ст. Етјен со 0:2. На овој натпревар Ница доби дури 3 црвени картони: Оспина(првиот голман), Цивели(стандарден во одбраната) и Mouloungui(кој е прв стрелец нак Ница). Вака разнишани со формата, тренерот и играчите Ница тешко дека ке зима бодови кај Лориент кој е доста солиден дома.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom