Tип на денот (Читај правила во прв пост)

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
38.991
Поени од реакции
76.493
Не видов никој Лејкерс да ги спомне на темава. После толку порази редно им е да победат а има 2.35 коеф. за нив.
 
Член од
25 август 2009
Мислења
2.050
Поени од реакции
1.117
Јас на едно ливче Бруклин за 3000, а на друго Лејкерс и Денвер за 7000, па да видиме...:) ајде ставајте добивки на овие резултати никој ако не фатил нека се затвори темата право :D
 
Член од
18 април 2008
Мислења
872
Поени од реакции
213
ајде ставајте добивки на овие резултати никој ако не фатил нека се затвори темата право :D
Јас денеска убаво ги искинав

атлетико (португалските) и арсенал како најсигурни ми беа во комбинација во 70% од ливчињата...
ќе ви ја пишев овде атлетико но немав време и касно се уклучув на пц....
 
А

Анноун

Гостин
ајдеее , пак поклони ;

мемфис - лејкерс : Л.А -92.5
чикаго - детроит :детроит +87.5
портланд - пејсерс : портланд -91.5

7че
 

MajMyH

EngineereD Fr0m DarknesS proTected by Divini✞Y ☤
Член од
11 септември 2011
Мислења
2.630
Поени од реакции
2.254
Real копилињата ги имав врзано со Арсенал на 25 евра. Ме изгореа се да му ебам, поклон 1.8 коеф абе ајде. Едно сватете нема поклони.
За денес
Wimbledon-Port Vale GG3+ okolu 2 koef
Malaga-Barcelona 2i3+ okolu 1.75
Plabennec-Lille 2 i 3+ 1.7
Din Moscow -Videoton 1 1.5 koef
денес мн слаба понудата ми се гледа овие ги уплатив на 5 евра само и доста се.9 коеф
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.038
Поени од реакции
4.094
Real копилињата ги имав врзано со Арсенал на 25 евра. Ме изгореа се да му ебам, поклон 1.8 коеф абе ајде. Едно сватете нема поклони.
За денес
Wimbledon-Port Vale GG3+ okolu 2 koef
Malaga-Barcelona 2i3+ okolu 1.75
Plabennec-Lille 2 i 3+ 1.7
Din Moscow -Videoton 1 1.5 koef
денес мн слаба понудата ми се гледа овие ги уплатив на 5 евра само и доста се.9 коеф
каков поклон во куп а дома тепаа 2-0?
 
Член од
31 мај 2009
Мислења
929
Поени од реакции
703
Не видов никој Лејкерс да ги спомне на темава. После толку порази редно им е да победат а има 2.35 коеф. за нив.
Лејкерс изненадувачки уште еднаш загуби, така да сега има 4 порази по ред. Се слагам дека редно е да победи и вреди да се брка, затоа ве прашувам вие што пратите повеќе НБА пример нареден меч Лејкерс игра дома со Јута, ќе има лу добар коеф. за да се брка кец на кладилница?
 
А

Атомската мравка

Гостин
Лејкерс изненадувачки уште еднаш загуби, така да сега има 4 порази по ред. Се слагам дека редно е да победи и вреди да се брка, затоа ве прашувам вие што пратите повеќе НБА пример нареден меч Лејкерс игра дома со Јута, ќе има лу добар коеф. за да се брка кец на кладилница?
1.35 некаде е коефициентот за Лејкерс со Јута.
Инаку денеска слаба понуда сепак ми изгледа дека Фостирас - Пас Гианина за грчкиот куп ќе испадне двојка има добар коефициент, првата завршила 2-0 нема да форсираат сепак разликата помеѓу 1 и 2 грчка лига е земја/воздух така да не верувам дека првиве ќе успеат ни гол да постигнат а цел натпревар да не даде Гианина малце потешко.. инаку до сега имаат изиграно 3 меѓусебни натпревари и сите завршиле со победа на Гианина и тоа со идентичен резултат на сите 3 утакмици 2-0.

1.JPG

Може да се проба на ситно и Фенербахче-Кимки 2 2.50 + Макаби-Олимпијакос 1 1.60
 
Член од
2 јануари 2012
Мислења
603
Поени од реакции
146
Real копилињата ги имав врзано со Арсенал на 25 евра. Ме изгореа се да му ебам, поклон 1.8 коеф абе ајде. Едно сватете нема поклони.
За денес
Wimbledon-Port Vale GG3+ okolu 2 koef
Malaga-Barcelona 2i3+ okolu 1.75
Plabennec-Lille 2 i 3+ 1.7
Din Moscow -Videoton 1 1.5 koef
денес мн слаба понудата ми се гледа овие ги уплатив на 5 евра само и доста се.9 коеф
Сигурни ти се овие ???
 
На врв Bottom