Squirting (женска ејакулација)

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.702
Поени од реакции
19.749
Najzakon vo stoeckoto e sto dole stapalata se utop poso stoenjeto e u bara na parhetot.
A nema prekin. :гик:

Vtor put u zivot, ja ne veruev u toa, se ubiv citajki i pak ne sfakam. :D
Nema so da sfakjas, desava se i top e!

p.s. Kaj vas pecurki niknaa? :pos:
 
Член од
12 август 2019
Мислења
21
Поени од реакции
102
Сум доживеала неколку пати, прејако е.
Само треба време додека да се дојде до врвот и не секој знае да доведе девојка до вакво уживање.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.757
Поени од реакции
9.558
Никогаш не сум доживеала да сквиртам, а искрено ниту сакам...Чудно ми е, ете за сите овие мои години, немам чуено од машкиов пол да се фали - Леле, синоќа што имав една мочла, цела кола(или душек) ми ја поплави!!!.
Очигледно ова мочкање е ретка појава.
Баш би сакала мажи што имале искуство со сквиртање да ни кажат дали тоа на нив им причинува задоволство....дали ги бришат со завеси а потоа вриштат:D(ова од вицот)
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Јас не верувам во ова сквиртање или како и да го викате.
 
Член од
26 јули 2021
Мислења
46
Поени од реакции
133
Возможно е,сум доживеала неколку пати. Оргазмот е поинтензивен од вообичаено,но треба добар партнер кој ќе знае и доволно ќе ја возбуди девојката за да се случи тоа. :brlav:
 

Schtrawzenigger

and the Baltic Fleet
Член од
9 јули 2013
Мислења
672
Поени од реакции
2.323
Возможно е,сум доживеала неколку пати. Оргазмот е поинтензивен од вообичаено,но треба добар партнер кој ќе знае и доволно ќе ја возбуди девојката за да се случи тоа. :brlav:
Дали ако партнерот пристигне со тротинет на батерии, девојката доволно ќе се возбуди за да се случи тоа? :pusigo:
 
Член од
26 јули 2021
Мислења
46
Поени од реакции
133
Дали ако партнерот пристигне со тротинет на батерии, девојката доволно ќе се возбуди за да се случи тоа? :pusigo:
Мене би ми се направила сахара во истиот момент кога ќе чујам/видам дека има таков тротинет,а не па squirt да праам. За други девојки не знам.
 

Schtrawzenigger

and the Baltic Fleet
Член од
9 јули 2013
Мислења
672
Поени од реакции
2.323
Мене би ми се направила сахара во истиот момент кога ќе чујам/видам дека има таков тротинет,а не па squirt да праам. За други девојки не знам.
А ако нема тротинет на батерии?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom