#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
13 септември 2008
Мислења
556
Поени од реакции
307
И мене тоа ми е проблем, АМА обвинети се двајцата што се во бегство.

мислам дека рече дека се Осомничени.....(сумнат) а судот треба да докаже тоа е знам дека се ама не су ја тој шо треба да кажам././.......ептен дипломатски е кажано за жал
 
H

HITCH

Гостин
мислам дека рече дека се Осомничени.....(сумнат) а судот треба да докаже тоа е знам дека се ама не су ја тој шо треба да кажам././.......ептен дипломатски е кажано за жал
Да, моја грешка. Убаво нагласуваше дека судот одлучува.
 
H

HITCH

Гостин
Еве видео од мене, требаше да биде поинаку но ќе правеме и друго:

Имате грешка. Убиени се на Велики Четврток! Абе, што се запнавте на Велики Петок? Ајде одма променете!

Дечки, точните информации се најважни за да изгледаме сериозно, инаку никој нема да се заинтересира.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Имате грешка. Убиени се на Велики Четврток! Абе, што се запнавте на Велики Петок? Ајде одма променете!

Дечки, точните информации се најважни за да изгледаме сериозно, инаку никој нема да се заинтересира.
Дека веста ептен удри на Велики Петок, повеќето тогаш и дознаа... затоа и мешаат.
 
Член од
29 март 2012
Мислења
1.370
Поени од реакции
1.235
Имате грешка. Убиени се на Велики Четврток! Абе, што се запнавте на Велики Петок? Ајде одма променете!

Дечки, точните информации се најважни за да изгледаме сериозно, инаку никој нема да се заинтересира.

Кажете други замерки да не го преправам повеќепати? Пишете.
 
Член од
6 мај 2012
Мислења
116
Поени од реакции
62
pa twitam i pak nikoj ne me sledi imam fllowers o
 
Член од
28 мај 2009
Мислења
3.361
Поени од реакции
3.963
Denes nema da mozam da twitam za zall na rabota sum :( utre vo koj termin ke bide ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom