#SpreadTheTruth, секој ден, 21 часот

Член од
24 март 2010
Мислења
15.180
Поени од реакции
25.830
Ицо Најдовски Перин рече ќе не поддржел, ама никаде го нема. :facepalm:
Немојте да ги контактирате овие интелектуални величини. Аман. Ако некој може да ја заебе иницијативава тоа се тие. Овде нема кафана, свинско и ракија. Баталете ги. Ако дојдат, ќе дојдат само затоа што некој им дал инструкција за тоа.
 
Б

Бат Елохим

Гостин
Your account is suspended and is not permitted to send Tweets. :mad:
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Ајде наново сега и покроткичко :X3:
@NessaAlcarin9

п.с Дај кажете ми некоја финта да не ме суспендираат пак. Двапати за исто ме суспендираа, заради ваквите @.......
Не ставај повеќе од две @ и ќе биде во ред.
 
Член од
23 декември 2011
Мислења
980
Поени од реакции
1.365
Дај помогнете ми со англиски превод на реченицава: Не требаше по децата, требаше да се удри по униформа. Како и да си ја преведам, не можам смислата да и ја доловам како што треба.:cautious:
We should not have struck the children, we should have struck the people in the uniform.
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.281
Еве зашто го лапнав
Hello,
This account was suspended for sending multiple unsolicited messages using the @reply and/or mention feature

Епа само да се пуштам пак има да ве изгорам, матер да ви ...........:cool:
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.476
Поени од реакции
5.544
Па затоа се мачам 15 минути да го склопам. Ама ем превод, ем контекст во 140 карактери ни Чак Норис не може да склопи. Освен можеби некој #влијателен.
Заеби, не вреди, стварно.
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
пошто не сме против Муслиманите пишете твитови :

Muslin brothers , join us in our war against terrorism !
Muslims , unite with Christians against terrorism ! Don't allow your children to be assimilated by radical islamists !!

Да не добиеме етикета ко да одеме против муслиманите , не дигаме крстоносна војна против нив ;)

овоа го пишувам оти на ФБ десетина муслимани ме прашаа зашо водам војна против нив и дали сум расист.
 

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
878
Аман бре 1 саат веќе неможам да праќам твитови :mad:
 

thisisnoizy

Good things take time
Член од
29 јули 2010
Мислења
2.007
Поени од реакции
2.043

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
^^Пратив requesт на групата, нека ме прифати администраторот/креаторот

едит; Fixed
 

Kajgana Shop

На врв Bottom