SOTW Натпревар #25 [Дискусии]

Статус
Затворена за нови мислења.
B

BrunoFresh

Гостин
Ја свати поентата? Ја свати.
Дај сеа не ја користи темава за една буква што сум згрешил во насловот.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: J +
Член од
3 јануари 2008
Мислења
87
Поени од реакции
159
Не сум на моето ниво но како и да е .... некоја пофалба , критика , се е на моја смета​
:)
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
13.415
Поени од реакции
20.927
vaneto, сигот ти е добар, ми се допаѓа стилот многу
критики:
текстот на посоодветно место и цел читлив
можеби малце повеќе приказ на рендерот
сосема непотребна позадина/drop shadow или bevel and emboss или како и да се викаше
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.408
Поени од реакции
702
Може некако во поголем формат/резолуција да се видат?
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom