SOTW Натпревар #23 [Дискусии]

Статус
Затворена за нови мислења.

Knoppix

El Patrón
Член од
16 април 2012
Мислења
646
Поени од реакции
1.779
Дали е дозволено пријавување со лик од серија?
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
12.997
Поени од реакции
7.599
Дали е дозволено пријавување со лик од серија?
По моја логика -да.
“Серијата“ е сериски филм.
Само да не е анимиран.

Али ќе каже креаторот на темава :)
 

Knoppix

El Patrón
Член од
16 април 2012
Мислења
646
Поени од реакции
1.779
Па и јас така мислам, но сепак да си прашам...
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.815
Поени од реакции
43.699
По моја логика -да.
“Серијата“ е сериски филм.
Само да не е анимиран.

Али ќе каже креаторот на темава :)
Ако идеш по таа логика, може и анимиран :D
И тоа е филм

Филмски ликови, па какви сака нека се... :)
 
B

BrunoFresh

Гостин
Може ,пријавувајте се ајде :P
Абе шо не кажа побрзо анимиран ќе си напраев. Дај нека не биди анимирано, на секое цело време таа тема се врти. Нека е само од серииве и од играни филмови :D
 
M

Mr.InF3ction

Гостин
Ако до 12 не ставам почекајте додека се пријавам и јас па отворете тема со гласање..сега почлнав па ќе завршам до тогаш :)
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.815
Поени од реакции
43.699
Сега Јусти да не го чекаме да се пријави ? :D

Инаку инфекција, ми се допадна идејата со К-то во логото The Godfather :)
 

Knoppix

El Patrón
Член од
16 април 2012
Мислења
646
Поени од реакции
1.779
Има ли намера да отвори тема за гласање? Дај нека отвори некој друг...
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Мр.Ин.... секоја чест момак секоја чест...!!
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.110
Поени од реакции
5.446
Не чекате бе пед..ри :( Одсабајле бев вклучен ама ме мрзеше да ја отворам темата ,фала Лубри ^ ^

Интересна тема ,интересни креации гласано за Виктор :)

Се гледаме следниот натпревар :vozbud:

:sneaky:

Не би било лошо да биде Starcraft II следната тема ,сепак тоа одлучува победникот ,поз
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Што добива победникот..некакви поени...бла бла или ? :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom