SOTW Натпревар #23 [Дискусии]

Статус
Затворена за нови мислења.
M

Mr.InF3ction

Гостин
Немаме спонзори за награди :icon_lol:
Како модератор може да се дадат казнени поени :pos: не знам дали админите можат да дадат поени нешто па да биде како награда за победникот да може да се пичи.
 
Член од
28 ноември 2009
Мислења
4.110
Поени од реакции
5.446
Пари да се во прашање минимум по 10 ќе има пријавени секогаш :vozbud: И ќе има клање и претпоставувам многу ќе се збира гласови . . but not happening
 
B

BrunoFresh

Гостин
Не чекате бе пед..ри :( Одсабајле бев вклучен ама ме мрзеше да ја отворам темата ,фала Лубри ^ ^

Интересна тема ,интересни креации гласано за Виктор :)

Се гледаме следниот натпревар :vozbud:

:sneaky:

Не би било лошо да биде Starcraft II следната тема ,сепак тоа одлучува победникот ,поз
Нема проблем, али морав да отворам, касно беше :D
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
20.815
Поени од реакции
43.699
Дисквалификација...го пропушти рокот за пријавување :P

Инаку има некој проблем со сликата на sumar4e, не ја отвара
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom