Snaa vs.jatvra i zolva

Член од
7 октомври 2016
Мислења
2
Поени од реакции
8
Zdravo nova sum vo forumov i ne vidov vakva tema a ako ima moze slobodno v kanta.

Eve ja ne se slozuvam so zolvata, me ozboruva go tera mm da se kara so mene i da me tepa oti ne i se svigjalo kako iscistiv. So jetrvata ic ne ni zboram mnogu e opasna...
Povelete i vie pozalete se mozebi ke nejdeme nekoe resenie za nasive maki
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.812
Zdravo nova sum vo forumov i ne vidov vakva tema a ako ima moze slobodno v kanta.

Eve ja ne se slozuvam so zolvata, me ozboruva go tera mm da se kara so mene i da me tepa oti ne i se svigjalo kako iscistiv. So jetrvata ic ne ni zboram mnogu e opasna...
Povelete i vie pozalete se mozebi ke nejdeme nekoe resenie za nasive maki
Не кажа со што те тепа...боксови, колено у глава, каиш ? Јас мислам дека за неубаво исчистено, правилото е тепање со каиш, затоа прашувам како те тепа, да откриеме каде греши.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
што беше золва, што беше јатрва па сеа...

Zdravo nova sum vo forumov i ne vidov vakva tema a ako ima moze slobodno v kanta.

Eve ja ne se slozuvam so zolvata, me ozboruva go tera mm da se kara so mene i da me tepa oti ne i se svigjalo kako iscistiv. So jetrvata ic ne ni zboram mnogu e opasna...
Povelete i vie pozalete se mozebi ke nejdeme nekoe resenie za nasive maki
каде живееш?
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
А наместо да бараш помош по интернет оди среди си го твојот маж. По се изгледа е тиква зелена и глуп како сајла. Тој како ќе дозволи, така и роднините ќе се однсеуваат спрема тебе.
Мене така да ми кажат за жена ми, дека убаво не исчистила и да ме тераат да ја тепам... Таа што така ќе ми каже ќе ја натерам со јазик да го исчисти тоа, што не и се допаѓа. :pipi: :icon_mrgr:
Ако некој некоја личност не ти одговара, мислиш дека ти прави лошо и не сакаш да ја одржуваш роднинската врска, тогаш ќе се одалечите. Свашта се случуваат по фамилиите, со се какви глупости и ситници се замараат. Неизживеан народ. :facepalm: :tapp:
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.273
Zdravo nova sum vo forumov i ne vidov vakva tema a ako ima moze slobodno v kanta.

Eve ja ne se slozuvam so zolvata, me ozboruva go tera mm da se kara so mene i da me tepa oti ne i se svigjalo kako iscistiv. So jetrvata ic ne ni zboram mnogu e opasna...
Povelete i vie pozalete se mozebi ke nejdeme nekoe resenie za nasive maki
Јас ко бев помлад многу ги тепаф жените значи она стварно крвнички, али сега веќе не ги тепам толку многу, се зафатиф со некои бизниси ем се нема време ем веќе не ме исполнува како порано, појќе како за стари добри времиња ги тепам од колку стварно шо ми се тепаат жени.
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.713
Поени од реакции
6.901
Јас ко бев помлад многу ги тепаф жените значи она стварно крвнички, али сега веќе не ги тепам толку многу, се зафатиф со некои бизниси ем се нема време ем веќе не ме исполнува како порано, појќе како за стари добри времиња ги тепам од колку стварно шо ми се тепаат жени.
Така треба, и тие се навикнале, колку да не заборават.
 
Член од
7 октомври 2016
Мислења
2
Поени од реакции
8
Pa dobro bre vie snai li ste? Imate zolvi i jatrvi?? Jas kako sto gledam na temava se sobrale maskive na koi ne im je mestovo tuka..
Slusaj vamu Let 3 ti ako so gi tepal zenive ne znaci deka site maski treba da trgnat po tvoite stapki a ko sto gledam i gurmanov e ist ko tebe.
A ti Anco ko so si potpisan ke mi solis pamet dali ke baram pomos od internet ili ne?jas ne pobarav nikakva pomos ni pa sovet gi povikav zenite da ja kazuvaat svojata maka Izvini ama temava ne e za mazi. Inace alal da tie so ja branis zena ti i so si na nejzina strana a ne ripas po sestra ti (ako ja imas).

Uste da kazam so sto me tepal jas rekov deka sestra mu go tera da me tepa a dali me tepal ili ne ne spomnav.
Pa uste so bilo zolva a so jatrva haha. Aha bre luge ah bre mazista ili podobro kazano Mamini Sincinja .... Temava e za zeni a vie nikogas nema da gi sfakate nasite problemi koi gi iname so vasite sestri, majki, pa i snai (zenata na bratot)[DOUBLEPOST=1475865603][/DOUBLEPOST]Za neubavo iscisteni tepanje so kais ccccc. Nenormalni luge se sobrale na forumov[DOUBLEPOST=1475865677][/DOUBLEPOST]Bog a cuva manijaci ne otvaram neke ovoj forum
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.966
Поени од реакции
4.073
Zdravo nova sum vo forumov i ne vidov vakva tema a ako ima moze slobodno v kanta.

Eve ja ne se slozuvam so zolvata, me ozboruva go tera mm da se kara so mene i da me tepa oti ne i se svigjalo kako iscistiv. So jetrvata ic ne ni zboram mnogu e opasna...
Povelete i vie pozalete se mozebi ke nejdeme nekoe resenie za nasive maki
Најдобро решение за твоите маки е да си емигрираш, дали со бугарски пасош, дали на црно преку пријатели итн.
Колку и да сте утепани во квалификациите, за еден пристоен живот ќе заработувате.
Кога ги читам ваквите работи, демек сестрата го тера брат и да си ја тепа жената, оти не чистела добро, одма ми станува јасно дека ќе се испотепате дома за 1200 денари =20Евра.
Па добре бе, луѓе 20 евра е најмизерниот ручек во ресторан во Холандија, за обична помија ќе си извадите очи.
А да не почнувам за имотно правни односи т.е имањето останато од старите.
Затоа наместо да се расправаш со роднините на мажот ти за ситни работи (ај да речам си земала принц со неколку милијарди наследство, па да има кавги), најди средена држава и ќе ти се релаксира животот
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.159
Поени од реакции
20.660
Pa uste so bilo zolva a so jatrva haha. Aha bre luge ah bre mazista ili podobro kazano Mamini Sincinja .... Temava e za zeni a vie nikogas nema da gi sfakate nasite problemi koi gi iname so vasite sestri, majki, pa i snai (zenata na bratot)
Единствено мамино синче во случајов е маж ти, што дозволил други да му наредуваат кога да те тепа. Вистински маж ја тепа жена си во секоја можна прилика, не му треба дозвола и наредба од друг.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Pa dobro bre vie snai li ste? Imate zolvi i jatrvi?? Jas kako sto gledam na temava se sobrale maskive na koi ne im je mestovo tuka..
Slusaj vamu Let 3 ti ako so gi tepal zenive ne znaci deka site maski treba da trgnat po tvoite stapki a ko sto gledam i gurmanov e ist ko tebe.
A ti Anco ko so si potpisan ke mi solis pamet dali ke baram pomos od internet ili ne?jas ne pobarav nikakva pomos ni pa sovet gi povikav zenite da ja kazuvaat svojata maka Izvini ama temava ne e za mazi. Inace alal da tie so ja branis zena ti i so si na nejzina strana a ne ripas po sestra ti (ako ja imas).

Uste da kazam so sto me tepal jas rekov deka sestra mu go tera da me tepa a dali me tepal ili ne ne spomnav.
Pa uste so bilo zolva a so jatrva haha. Aha bre luge ah bre mazista ili podobro kazano Mamini Sincinja .... Temava e za zeni a vie nikogas nema da gi sfakate nasite problemi koi gi iname so vasite sestri, majki, pa i snai (zenata na bratot)[DOUBLEPOST=1475865603][/DOUBLEPOST]Za neubavo iscisteni tepanje so kais ccccc. Nenormalni luge se sobrale na forumov[DOUBLEPOST=1475865677][/DOUBLEPOST]Bog a cuva manijaci ne otvaram neke ovoj forum
А те тераше ли пиратот да влагаш во таква фамилија? Па и на 23 години?
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.713
Поени од реакции
6.901
Pa dobro bre vie snai li ste? Imate zolvi i jatrvi?? Jas kako sto gledam na temava se sobrale maskive na koi ne im je mestovo tuka..
Slusaj vamu Let 3 ti ako so gi tepal zenive ne znaci deka site maski treba da trgnat po tvoite stapki a ko sto gledam i gurmanov e ist ko tebe.
A ti Anco ko so si potpisan ke mi solis pamet dali ke baram pomos od internet ili ne?jas ne pobarav nikakva pomos ni pa sovet gi povikav zenite da ja kazuvaat svojata maka Izvini ama temava ne e za mazi. Inace alal da tie so ja branis zena ti i so si na nejzina strana a ne ripas po sestra ti (ako ja imas).

Uste da kazam so sto me tepal jas rekov deka sestra mu go tera da me tepa a dali me tepal ili ne ne spomnav.
Pa uste so bilo zolva a so jatrva haha. Aha bre luge ah bre mazista ili podobro kazano Mamini Sincinja .... Temava e za zeni a vie nikogas nema da gi sfakate nasite problemi koi gi iname so vasite sestri, majki, pa i snai (zenata na bratot)[DOUBLEPOST=1475865603][/DOUBLEPOST]Za neubavo iscisteni tepanje so kais ccccc. Nenormalni luge se sobrale na forumov[DOUBLEPOST=1475865677][/DOUBLEPOST]Bog a cuva manijaci ne otvaram neke ovoj forum
Ја не гледам ништо лошо ако со 2-3 шамари можете да се разберете
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.732
Поени од реакции
35.251
Pa dobro bre vie snai li ste? Imate zolvi i jatrvi?? Jas kako sto gledam na temava se sobrale maskive na koi ne im je mestovo tuka..
Slusaj vamu Let 3 ti ako so gi tepal zenive ne znaci deka site maski treba da trgnat po tvoite stapki a ko sto gledam i gurmanov e ist ko tebe.
A ti Anco ko so si potpisan ke mi solis pamet dali ke baram pomos od internet ili ne?jas ne pobarav nikakva pomos ni pa sovet gi povikav zenite da ja kazuvaat svojata maka Izvini ama temava ne e za mazi. Inace alal da tie so ja branis zena ti i so si na nejzina strana a ne ripas po sestra ti (ako ja imas).

Uste da kazam so sto me tepal jas rekov deka sestra mu go tera da me tepa a dali me tepal ili ne ne spomnav.
Pa uste so bilo zolva a so jatrva haha. Aha bre luge ah bre mazista ili podobro kazano Mamini Sincinja .... Temava e za zeni a vie nikogas nema da gi sfakate nasite problemi koi gi iname so vasite sestri, majki, pa i snai (zenata na bratot)[DOUBLEPOST=1475865603][/DOUBLEPOST]Za neubavo iscisteni tepanje so kais ccccc. Nenormalni luge se sobrale na forumov[DOUBLEPOST=1475865677][/DOUBLEPOST]Bog a cuva manijaci ne otvaram neke ovoj forum
Кај нас фсело со дабова суројца ги тепаат жените, додуша имаат помалку за чистење оти уште неаме канализација и водовод, па полското веце и купатилото не мора да ги чисти жената, али низ куќа мора да замети со метлата, вода да донеси во стомната, леб да замеси и кокошка, јагне, маторица да заколи, да знај да прај караванче со ориз и толчен лук за прва брачна ноќ.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom