SkyRunner Pro

Член од
27 септември 2007
Мислења
53
Поени од реакции
1
Кој ке ги носи у МК бе ..
Sega za sega samo preku internet se naracuvaat od: www.061.elementfx.com

Alekso_K kompletno si vo pravo, taka bilo taka i kje koga nesto novo doagja i so tek na vreme site se naviknuvaat...I so SkyRunner Pro nema da bide nisto novo od ovoj aspekt da te gledaat kako da si cuden :)
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
17
Поени од реакции
1
Top se ovie ja sigurno si kupuvam eden par ! :) Sum cital za ovie na internet a gi vidov i kaj nas na plostad pred nekoe vreme bea nekoi lugje od Francija preskoknuvaa celi govornici haos bese. Samo cenata e malku visoka ali valjda kje se isplati
 

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
Top se ovie ja sigurno si kupuvam eden par ! :) Sum cital za ovie na internet a gi vidov i kaj nas na plostad pred nekoe vreme bea nekoi lugje od Francija preskoknuvaa celi govornici haos bese. Samo cenata e malku visoka ali valjda kje se isplati
I have a feeling, a feeling deep inside, a feeling I can't hide.. some1 will get banned. . . барем јас така чувствувам =)
 
Член од
27 септември 2007
Мислења
53
Поени од реакции
1
Дечкото беше само искрен, и ти кога ќе ги видиш верувам дека и ти ќе го напишеш истото :)

Така е monster, SkyRunner Pro се најдоброто нешто можеш да го купиш со пари


http://www.061.elementfx.com/order.html
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
17
Поени од реакции
1
Страната и не е така лоша, ама мора да ја поправат галеријата. Не се знае кој слика каде стои.

Поздрав,

П.С

Едвај чекам да ми стигнат :)
 
Член од
27 септември 2007
Мислења
53
Поени од реакции
1
Фала за нарачката и за критиката. Ќе пробам некако да ја средам галеријата иако сум почетник во изработување страни, секој со малце познавање ќе го примети тоа :)

Чекај да ти стигнат и спреми се за високи одлевања на адреналин.

Поздрав !
 

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
Без гајле ич не се познава дека сам си ги пишуваш постовиве =)
 
Член од
27 септември 2007
Мислења
53
Поени од реакции
1
Тебе мајка ти да не ти ги кажува ??? хахаха

Сигурно дека сам ги пишувам, ти што мислеше инспекторе ?

Бркај си работа и не се мешај, црнио...
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.468
Поени од реакции
3.270
Леле, абе сака да ти каже дека user-от monster и user-от goliath се една иста личност, т.е дека сам си пишуваш реплики.
 
Член од
27 септември 2007
Мислења
53
Поени од реакции
1
Ја гледам што сака да ми каже ама па и гледам дека не е во право.

Оставете луѓе да коментираат што сакаат за SkyRunner-от и не им се мешајте.
 
Член од
6 ноември 2007
Мислења
1
Поени од реакции
0
goliath ja imam 74kg i neznam dali e podobro da zemam od modelot sto e (za lica pod 70kg) ili (za lica nad 70kg) deka mnogu lugje mi imaat kazano deka ako zemam so mnogu tvrdi federi nema da mozam da skokam visoko deka sum lesen.

Dali e podobro da zemam od po mekite federi ? POzdrav
 
Член од
27 септември 2007
Мислења
53
Поени од реакции
1
Подобро е да купиш од по тврдите дека со време федерите се амортизираат и нема да можеш да скокаш многу високо. Ако земеш од тврдите таман додека научиш да скокаш ќе ти бидат таман.
 
Член од
27 септември 2007
Мислења
53
Поени од реакции
1
Кој би купил SkyRunner Pro овде во Македонија ?

Зошто би купил, и зошто не ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom