Roger Brothers ќе престанат да прават рап

host_kb

manjak
Член од
4 мај 2010
Мислења
35
Поени од реакции
8
едноставно после нивната изјава мојот свет стана сив...едноставно нема на што да се смеам и радувам, болката ја осеЧам како тежок камен на срце кој ми лежи.Ех проклети да сте ти и тој
заштооооо????заштоооооо????седам во темната соба и со часови размислувам како можеа ова да ми го напрааат, на рипит ми е "Смрдиме јако како гомна"роџер брадерс станавме бренд познат. Лелеееееее тагувам по старите денови едноставно без нив не е исто РИП роџер брадерс ви вил мис ју...хахха само се зезам мене ми е супер :vozbud: и ми се оствари веќе долго очекуваната желба.
 
Член од
27 август 2009
Мислења
14
Поени од реакции
1
Барем се трудат и имаат самодоверба, наместо да се кријат зад постови со истрошен горчлив сарказам.
Па не се криј зад постови...
Потрудисе ти, па може ке завршиш и ти на некоја тема тука...
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
18.398
Поени од реакции
21.971
Фала богу..Ил да не се вракаат,..
 
Член од
14 февруари 2010
Мислења
264
Поени од реакции
52
Долго размислував за главната причина поради која што се откажале и заклучив дека ретардираниве деца со богат татко кои што немаат попаметна работа од глупирањето на телевизаја можеби решиле да учат. Бидејќи се ближи крај на школска година па ќе полагаат по доста предмети па им дошло памет. И плус матура иде(ако некој од нив е матурант) па сакаат да фатат стипендија или да влезат на државна квота во факултетиве. Тоа ќе да е. :pos2: Или можеби сватиле дека секој им се смее па си рекле "заеби што ни се смееја ни се смееја доста е за сега".
И на крај мора да изрецитирам дел од една нивна песна "види, види ја брат рибава со поглед убива брат рибава. Ми го скрши вратот, ме гледа, ме гледа .... :pos::pos::pos::pos:



Сега останува уште Next Time да се откажат.
Дечкиве стварно се влезени во филм едниот се занесува мисли Слеш станал.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom