R-SIM 10+

Сутлијаш

PAZZO PAZZINI
Член од
5 декември 2010
Мислења
2.614
Поени од реакции
1.550
Здраво, знае ли некој каде во Македонија може да се набави R-SIM 10+?
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.005
Во мобилара што отклучува ајфони
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Имам, за кој модел на ајВан ти треба и која верзија на софтвер ? треба симот да не биде од новите типови на сим картички инаку на крај на процедурата ќе каже ноу сервис
 

Kajgana Shop

На врв Bottom