Rаgе cоmicѕ & memes

Член од
5 август 2007
Мислења
3.578
Поени од реакции
2.563
Mојата прва креација :) Прочитав сега еден виц на друга тема на форумов, и ај реков да пробам да напрам Rage :)

Ако ви се бендиса, гласајте го овде http://9gag.com/gag/861657
П.С Одма крева гласови, ова ко печено да е за на ХОТ :) Прво па мушко :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom