Prodazba

Член од
19 јуни 2020
Мислења
7
Поени од реакции
4
Имам едно прашање две три ...Дали некој знае од каде прават нарачки онлајн продавниците затоа што секаде робата е иста дали е тоа мкд или пак ???
Ако може некоја страна или линк каде што се прават нарачки на големо мало?? Фалаааа :)
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.602
Поени од реакции
11.144
Имам едно прашање две три ...Дали некој знае од каде прават нарачки онлајн продавниците затоа што секаде робата е иста дали е тоа мкд или пак ???
Ако може некоја страна или линк каде што се прават нарачки на големо мало?? Фалаааа :)
ЕВЕ, и друг отвори ваква иста тема пред некое време, прочитај мислењата, може ќе најдеш тоа што ти треба.
 
Член од
19 јуни 2020
Мислења
7
Поени од реакции
4
ЕВЕ, и друг отвори ваква иста тема пред некое време, прочитај мислењата, може ќе најдеш тоа што ти треба.
Извини жити се o_OЈас прв пат пишувам форум-тема и поима немам ни како што ни кај да барам разгледував но ништо слично не видов мора да има некој паметен како тебе секаде извини што не сум и јас како тебе глупоста ми е јака страна па незнам кај да гледам-прашам па затоа прашав тука
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.602
Поени од реакции
11.144
Извини жити се o_OЈас прв пат пишувам форум-тема и поима немам ни како што ни кај да барам разгледував но ништо слично не видов мора да има некој паметен како тебе секаде извини што не сум и јас како тебе глупоста ми е јака страна па незнам кај да гледам-прашам па затоа прашав тука
Ти бе, сите овци ти се на број или?

Кај виде дека се правам паметен, ти давам линк од тема слична на оваа кај што луѓе имаат пишувано за прашањето ти што го постави за да го најдеш одговорот што го бараш.
Наместо да кажеш фала и да ми се скинеш с курца, изиграваш мајмун овде.
Според аватарот претпоставувам дека си женско.. овцо овцосана.
 
Член од
19 јуни 2020
Мислења
7
Поени од реакции
4
Ти бе, сите овци ти се на број или?

Кај виде дека се правам паметен, ти давам линк од тема слична на оваа кај што луѓе имаат пишувано за прашањето ти што го постави за да го најдеш одговорот што го бараш.
Наместо да кажеш фала и да ми се скинеш с курца, изиграваш мајмун овде.
Според аватарот претпоставувам дека си женско.. овцо овцосана.
Ете колку ти фали да го покажеш простотилукот јас не те навредив ама баш никаде а ако за тебе не е комплимент дека си паметен ок тогаш што да ти кажам извини што си глуп ... Иначе фала сепак комплимент е овца има што да проидонесе на овој свет барем не шири простотилук
Автоматски споено мислење:

Ти бе, сите овци ти се на број или?

Кај виде дека се правам паметен, ти давам линк од тема слична на оваа кај што луѓе имаат пишувано за прашањето ти што го постави за да го најдеш одговорот што го бараш.
Наместо да кажеш фала и да ми се скинеш с курца, изиграваш мајмун овде.
Според аватарот претпоставувам дека си женско.. овцо овцосана.
И како и да е фала на линкот јас сега го видов :LOL::LOL::LOL::LOL:
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
ako si za bluzicki,majci,helanki,sorcevi,dolen ves, odi vo Neziri Komerc,ima eden dukan na bit Pazar i eden Dukandjik nad milicijata pogore od leva strana.
Ama nataka se ke vidis site tezgi i bitici kupuvat poveke od tamu.
 
Член од
19 јуни 2020
Мислења
7
Поени од реакции
4
ako si za bluzicki,majci,helanki,sorcevi,dolen ves, odi vo Neziri Komerc,ima eden dukan na bit Pazar i eden Dukandjik nad milicijata pogore od leva strana.
Ama nataka se ke vidis site tezgi i bitici kupuvat poveke od tamu.
;) Фала на инфо Фалааааа (y)(y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom