Pro evolution soccer 2010

Статус
Затворена за нови мислења.

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Има ли некој начин бе да ја играме на интернет досадно е више Master League да пукаме.:)
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Има ли некој начин бе да ја играме на интернет досадно е више Master League да пукаме.:)
Јас сеуште немам такви инфомации за на интернет. Инаку, започни Become a Legend :icon_lol:
 
Член од
28 јули 2009
Мислења
171
Поени од реакции
1
Ако имаш инсталирано некој пач, пред да почниш нова Мастер Лига оди во Start>all programs>imeto na pachot>klikas na nekojsi BAL ili FIX file>nesto se instalira vo DOS i to e to>startuvas PES>pocnuvas nova Master Liga>ja zacuvuvas.

Ова би требало да помогне ако имаш инсталиран пач, ако не не знам...:toe:
tnx :pipi:
 
Член од
15 декември 2009
Мислења
383
Поени од реакции
46
Igram pes od 2006 pa navamu i spored mene e najrealnata fudbalska igra do sea, a posebno 2010. Se soglasuem so Mac, ne da nervoziraat utakmicite, toa e edno kilo :wink: nema driblanje 10 igraci pa daj gol, nego 1 do 2 najvise i mora da podades, poso ti ja zimaat odma. Mi se dopaga toa so protivnicite ubavo se organiziiraat, dali za napad ili za odbrana i ne zavisno protiv koj tim igras, pak e tesko. Ne e fati sutni, pretrcaj sve na teren. Jes da za penali sum duduk use ne nauciv, sve random sutiram. Ali me razocara toa so nema Bundes Liga, pak, i vo Master Liga, falat nekoj igraci, da receme Veron, Robben, Ribery, Schweinsteiger i itn. Ali sepak, bravo za Konami :icon_bigg
 
Член од
19 мај 2008
Мислења
1.925
Поени од реакции
485
Igram pes od 2006 pa navamu i spored mene e najrealnata fudbalska igra do sea, a posebno 2010. Se soglasuem so Mac, ne da nervoziraat utakmicite, toa e edno kilo :wink: nema driblanje 10 igraci pa daj gol, nego 1 do 2 najvise i mora da podades, poso ti ja zimaat odma. Mi se dopaga toa so protivnicite ubavo se organiziiraat, dali za napad ili za odbrana i ne zavisno protiv koj tim igras, pak e tesko. Ne e fati sutni, pretrcaj sve na teren. Jes da za penali sum duduk use ne nauciv, sve random sutiram. Ali me razocara toa so nema Bundes Liga, pak, i vo Master Liga, falat nekoj igraci, da receme Veron, Robben, Ribery, Schweinsteiger i itn. Ali sepak, bravo za Konami :icon_bigg
Мислам дека требале да ја стават Бундес лигата, бидејќи е каде-каде поквалитетна од Холандската, па дури и од Француската лига, меѓутоа за среќа постои пач со кој се решава таквиот пропуст. Исто така и во Мастер лигата ќе ги имаш истиве играчи (бидејќи јас ги имам:)).
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.366
Поени од реакции
4.891
Мислам дека требале да ја стават Бундес лигата, бидејќи е каде-каде поквалитетна од Холандската, па дури и од Француската лига, меѓутоа за среќа постои пач со кој се решава таквиот пропуст. Исто така и во Мастер лигата ќе ги имаш истиве играчи (бидејќи јас ги имам:)).
si imate sreka. A nie na xbox360 i ps3 niso ne prajme:smir:
 
Член од
15 декември 2009
Мислења
383
Поени од реакции
46
Мислам дека требале да ја стават Бундес лигата, бидејќи е каде-каде поквалитетна од Холандската, па дури и од Француската лига, меѓутоа за среќа постои пач со кој се решава таквиот пропуст. Исто така и во Мастер лигата ќе ги имаш истиве играчи (бидејќи јас ги имам:)).
Kazi mi od kade go simna pacot, bidejki jas barav neso slicno ali nemozev da najdam. Odnapred puno ti fala.
 

bowl

.
Член од
30 јануари 2007
Мислења
8.344
Поени од реакции
1.307
Мислам дека требале да ја стават Бундес лигата, бидејќи е каде-каде поквалитетна од Холандската, па дури и од Француската лига, меѓутоа за среќа постои пач со кој се решава таквиот пропуст. Исто така и во Мастер лигата ќе ги имаш истиве играчи (бидејќи јас ги имам:)).
Не е работата која е појака лига, ЕА има ексклузивни права на бундес лигата, и Конами не може да откупи лиценци.
si imate sreka. A nie na xbox360 i ps3 niso ne prajme:smir:
Има пачови и за пс3 и за иксбокс. За пс3 незнам дали е легално. Башка ако имаш пс3 или иксбокс би требало фифа да играш, подобра е.

Kazi mi od kade go simna pacot, bidejki jas barav neso slicno ali nemozev da najdam. Odnapred puno ti fala.
http://pes2008editing.blogspot.com/2010/01/peseditcom-2010-patch-14.html

Ќе ти треба и 1.3 пачот кој можеш да го најдеш пишувајќи
Pro Evolution Soccer 2010 Update 1.03-ViTALiTY
во гугл...
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Овој пач за да ја имам Бундеслигата е?
 
Член од
28 јули 2009
Мислења
171
Поени од реакции
1
Ќе ти треба и 1.3 пачот кој можеш да го најдеш пишувајќи
Pro Evolution Soccer 2010 Update 1.03-ViTALiTY
во гугл...[/quote]


a мора ли тој ? без него може ли ? :smir:
 

devil!

weirdo
Член од
19 јули 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
462
Ќе ти треба и 1.3 пачот кој можеш да го најдеш пишувајќи
Pro Evolution Soccer 2010 Update 1.03-ViTALiTY
во гугл...

a мора ли тој ? без него може ли ? :smir:[/quote]

Па мора прво 1.03 па после да го инсталираш 1.4 ... :)
 

Vlatko_Gjorce

Ѓубре
Член од
17 април 2009
Мислења
2.551
Поени од реакции
2.511
Ако знае некој за PS2 добар пач т.е option file? :helou:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom