Prevoz Makedonija-Solun/Aerodrom

Член од
8 февруари 2019
Мислења
8
Поени од реакции
2
Ima li nekoj koj ke patuva na 12 April do Solun/Aerodrom .... 4h nautro da poagja
Za letot Solun-Malta so Ryanair?
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.077
Поени од реакции
13.021
Ima li nekoj koj ke patuva na 12 April do Solun/Aerodrom .... 4h nautro da poagja
Za letot Solun-Malta so Ryanair?
Шансата некој од форумов да патува баш тој датум и да го фаќа тој лет е минорна, особено вака еден месец пред тргнување да ти одговори некој. Но прашај во групава на фб, можеш еднаш сега, и уште еднаш на недела дена пред датумот на тргање ако случајно не најдеш до тогаш.

https://www.facebook.com/groups/839327716116716/
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
4.124
Поени од реакции
6.525
Decki moram da ja odkopam temava!
Dali znaj nekoja opcija so prevoz kako od Solun Aerodromot da se stigne do Prilep-Bitola?
Neshto shto e vo granicite na normalna cena.
Bara eden prijatel opcija kako da gi prevezi bliskite.

Pozdrav
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
10.048
Поени од реакции
14.935
Decki moram da ja odkopam temava!
Dali znaj nekoja opcija so prevoz kako od Solun Aerodromot da se stigne do Prilep-Bitola?
Neshto shto e vo granicite na normalna cena.
Bara eden prijatel opcija kako da gi prevezi bliskite.

Pozdrav
Baraj go Pane, kazi mu Ðoko ti go dal brojot. Deçkoto raboti vakvi raboti- neoficijalno taxi,

070533350
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
10.048
Поени од реакции
14.935
Друг незнам вака....а само еднаш треба да се донесат луѓе? Најди некој пријател или другар
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
758
Поени од реакции
360
Имаш на ФБ групи. Напиши: превоз Солун.

Оваа е изгледа прилично активна:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom