Premier League - Season 2020/2021

Кој ќе биде шампион во сезоната 2020/2021?


  • Вкупно гласачи
    166
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

Trent Alexander Arnold

Stamford Bridge, Fulham Road, London, UK, SW6 1HS
Член од
30 јули 2020
Мислења
914
Поени од реакции
4.145
Темата за Европско веќе е расипана од спамирање, оваа тема веќе се расипува од спамирање, се прашувам уште колку теми треба да бидат испосрани?
Де бе, ваљда имаш побитни работи у животов од ''спамирање'' на темиве. Кое спамирање, гледаш дека за фудбал се збори.
 

Trent Alexander Arnold

Stamford Bridge, Fulham Road, London, UK, SW6 1HS
Член од
30 јули 2020
Мислења
914
Поени од реакции
4.145
Абе ретардот Костич е, повторно има дувано лоша трева, попара му е направена главата. Сигурно брка крокодили по дома.
Овој па, овој па.. леле :icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::pos:

Е ова ти се вика спамирање @Bateman Трева, крокодили.... во тема за премиер лига.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Разочаран сум искрено, Виеира е саат време менаџер а уште ништо никој не искоментирал за тоа дали ќе се снајде црнчугата или ќе плачат овие што клечат :unsure:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.410
Поени од реакции
42.662
Разочаран сум искрено, Виеира е саат време менаџер а уште ништо никој не искоментирал за тоа дали ќе се снајде црнчугата или ќе плачат овие што клечат :unsure:
Не знам зошто не сфати до сега дека никој кур не го боли за црнците на форумов. :P
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Не знам зошто не сфати до сега дека никој кур не го боли за црнците на форумов. :P
На толку спам и плачење у темава за блм, клечењето и слично, овој коментар ти е ко некој лик цела вечер да и се пушта на некоја, за оваа да го одбие, и на крај типот да рече абе голем кур и онака не ми се свиѓаше :D
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.209
Поени од реакции
41.239
Не се ни обиде да ја поправи, зашо знае дека е бољи goalkeeper и од самите голмани на противничките тимови ееехехехехе.
Ок е Донев смири се знаеме дека освоивте ЛШ.
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
7.728
Поени од реакции
13.343
Се повеќе се шпекулира дека од сезоната 2022/23 ПЛ ќе оди на Арена. За неколку држави ПЛ веќе објави, така да се очекува за брзо време да се знае.

Во секој случај, ако се земе по број на жители, ПЛ можеби ќе заработат највеќе тука (Србија, Хрватска, Босна, Црна Гора, Македонија). Ќе профитираат од политичките борби во Србија. :)
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.483
Поени од реакции
4.135
Се повеќе се шпекулира дека од сезоната 2022/23 ПЛ ќе оди на Арена. За неколку држави ПЛ веќе објави, така да се очекува за брзо време да се знае.

Во секој случај, ако се земе по број на жители, ПЛ можеби ќе заработат највеќе тука (Србија, Хрватска, Босна, Црна Гора, Македонија). Ќе профитираат од политичките борби во Србија. :)
Мора СК да фрлат огромни пари и по секоја цена да ја задржат ПЛ, единствено тоа ги вади моментално. Ако ја земат и ПЛ на Арена, отиде СК во пропаст.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom