Premier League - Season 2017/2018

#МукиАут


  • Вкупно гласачи
    113
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.681
Поени од реакции
38.868
Ова е изолиран инцидент не знам што сте му се нафрлиле на Карагер, беше испровоциран и врати на провокацијата, али тоа е, некогаш човек не може да се исконтролира.
 
Член од
28 февруари 2017
Мислења
2.770
Поени од реакции
2.682
Ова е изолиран инцидент не знам што сте му се нафрлиле на Карагер, беше испровоциран и врати на провокацијата, али тоа е, некогаш човек не може да се исконтролира.
Ако не може да се контролира, нека оди на фарма а не да биде стручен соработник на спортски канал.
По твое и шишмишов што ја удрил полицајката не е крив, го испровоцирала оваа, па морал да ја тера да се удира во пајаци.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Голем мерак ќе ми се направи ако стоките оваа сезона конечно испаднат од лига
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.681
Поени од реакции
38.868
Ако не може да се контролира, нека оди на фарма а не да биде стручен соработник на спортски канал.
По твое и шишмишов што ја удрил полицајката не е крив, го испровоцирала оваа, па морал да ја тера да се удира во пајаци.
а да беше ова некој на јунајтед ќе го браневте:icon_lol: и не ми споредувај физичко насилство со р'канца
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
а да беше ова некој на јунајтед ќе го браневте:icon_lol: и не ми споредувај физичко насилство со р'канца
Ова "да беше некој од Јунајтед ќе го браневте" ви е како темплејт смс-ине што ги имаше на Нокиа 3310
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.145
Поени од реакции
16.658
Од ова Стерлинг ако има поодвратно створење а воедно и поглупо јас глава сечам. Стоките очекував отпор да пружат вечерва, нели за опстанок се борат и одсекогаш знаеле да ги намачат Сити, ко тие како на излет излезени, Сити рутински си се прошета и тука. Кога сме кај Сити, имам предосеќај дека ќе го јадат од посериозна екипа во ЛШ, не се толку моќни колку шо другите екипи се очај во ПЛ


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom