Premier League - 2023/2024

Шампион за 23/24 ќе биде?


  • Вкупно гласачи
    230

Johnny B

Misogynist, racist, anti woke
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.453
Поени од реакции
11.128
На крај ќе излезе дека е данте и дека го направил профилов за да има со кој да си прави муабет на форумов. :pos:

Што секако држи повеќе вода од РАТМ.
Па во исто време биле со РАТМ на форум како што гледам.
Сега испаѓа дека дечкото без разлика дали е Данте или РАТМ посекако си правел муабет сам со себе :ROFLMAO: Не заебавајте
 
Член од
14 април 2012
Мислења
32.061
Поени од реакции
64.419
Ако го земат овој Франк, има да биде Потер бр. 2.

 
Член од
1 октомври 2023
Мислења
648
Поени од реакции
2.032
Кој и да го земат исто ќе биде. Лани исто имаше процес при селекција за после една година да се разидат ради филозофски причини.:ROFLMAO:
 

volare_g

Nediplomiran i nedokvakan
Член од
28 февруари 2014
Мислења
729
Поени од реакции
1.837
Море Ламбе, освен два тројца овде никој друг и не се замара.
Јас поштовам вакви ликови, сакам пецкања и провокации. А не возрасни мажи да цвичат како педерчиња ако некој им го навреди клубот :coffee:
Se e ok decki moja greska , staviv linija ednakvo kaj so ne treba i se izviniv na @Saka Zulu , i za toa so go sporediv so ratatui ama i za toa so negoviot Chelsea poradi UTD ( ;) ) otide vo konferenciska liga , dogodina so utd barem na kvalifikaciite ke igraat ne slicni selski bavci od tereni...
Inace malo podprasanje @Saka Zulu i @enzo8 za eurovo za koja reprezentacija navivate ?
 
Член од
14 август 2022
Мислења
1.121
Поени од реакции
1.319
Se e ok decki moja greska , staviv linija ednakvo kaj so ne treba i se izviniv na @Saka Zulu , i za toa so go sporediv so ratatui ama i za toa so negoviot Chelsea poradi UTD ( ;) ) otide vo konferenciska liga , dogodina so utd barem na kvalifikaciite ke igraat ne slicni selski bavci od tereni...
Inace malo podprasanje @Saka Zulu i @enzo8 za eurovo za koja reprezentacija navivate ?
За сите само Енглеска да не освои.:D

Порано постоеа менаџери од видот на Фергусон, Мурињо, еве последен Клоп кој не тренираа само играчи него и одлучуваа во која насока ќе се движи клубот, менаџери кои цел им е да освајаат трофеи. Последен таков е Пеп, после него ќе гледаме послушни кученца покрај аут линија који ќе џавкаат како ќе им кажат газдите се додека не им станат досадни, и така се во круг.
 
Член од
1 октомври 2023
Мислења
648
Поени од реакции
2.032
Se e ok decki moja greska , staviv linija ednakvo kaj so ne treba i se izviniv na @Saka Zulu , i za toa so go sporediv so ratatui ama i za toa so negoviot Chelsea poradi UTD ( ;) ) otide vo konferenciska liga , dogodina so utd barem na kvalifikaciite ke igraat ne slicni selski bavci od tereni...
Inace malo podprasanje @Saka Zulu i @enzo8 za eurovo za koja reprezentacija navivate ?
Сите да изгубат.
 

volare_g

Nediplomiran i nedokvakan
Член од
28 февруари 2014
Мислења
729
Поени од реакции
1.837
Сите да изгубат.
Nemoj bratyced so tie kursumi....
Sega ke se vkluci NEKOJ , Izzy i i uste eden decko od opstata tema za kladilnica i ke imame analizi i diskusii za progresivno gonenje na X na evropskovo prvenstvo, zs si rckas raboti nesvesno :)
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.903
Поени од реакции
8.005
Nemoj bratyced so tie kursumi....
Sega ke se vkluci NEKOJ , Izzy i i uste eden decko od opstata tema za kladilnica i ke imame analizi i diskusii za progresivno gonenje na X na evropskovo prvenstvo, zs si rckas raboti nesvesno :)
1716827246529.png

Два факултети и една магистратура не те спасуваат пред да ме спомнеш мене и типови за Светско, Европско или било што
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.761
Поени од реакции
17.588
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.903
Поени од реакции
8.005
Многу тешко беше ова да се предвиди, не знам како погоди
Не за џабе си станата сеоска Бијонс и се јавуваш сегде неповикана... Прво види дека е постирана табела од предвидувања за сите натпревари, прво место сум јас, иако со поинакво име таму, вкупно поени 5634, бреј само да се гракало беспотреба. Али ајде, како што имам и претходно кажано, секој со капацитетот.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.761
Поени од реакции
17.588
Не за џабе си станата сеоска Бијонс и се јавуваш сегде неповикана... Прво види дека е постирана табела од предвидувања за сите натпревари, прво место сум јас, иако со поинакво име таму, вкупно поени 5634, бреј само да се гракало беспотреба. Али ајде, како што имам и претходно кажано, секој со капацитетот.
Бравос, пиши си петка на рачето за првото место
 

volare_g

Nediplomiran i nedokvakan
Член од
28 февруари 2014
Мислења
729
Поени од реакции
1.837

Kajgana Shop

На врв Bottom