Premier League - 2023/2024

Шампион за 23/24 ќе биде?


  • Вкупно гласачи
    230
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.893
Поени од реакции
7.924
Но, кога не можеш да го нападнеш аргументот зашто и самиот знаеш дека труеш и си свесен за истото
Веќе пишав дека ако Јунајтед изгуби наредна против било кој и да игра не гледам причина зошто не би пишал дали ја погодиле тактиката ко на времето кога ја погодија за 0-0. Ебана тема за фудбал од Премиер Лига е, не е за научни достигнувања и за освојување планети. Исто така уредно замолив да не ми се прави психоанализа за тоа дали хуморот е добар, дали имам очаен живот и слично и да си продолжите исто ко да не постојам, на што добив одговори дека нема да се прекини. Ако ничим изазван бидам нападнат дека сум очаен ваков таков, тогаш моја должност е да кажам кого го правам среќен во животот... Попросто од ова не знам како да се разбериме.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.875
Поени од реакции
63.668
Веќе пишав дека ако Јунајтед изгуби наредна против било кој и да игра не гледам причина зошто не би пишал дали ја погодиле тактиката ко на времето кога ја погодија за 0-0. Ебана тема за фудбал од Премиер Лига е, не е за научни достигнувања и за освојување планети. Исто така уредно замолив да не ми се прави психоанализа за тоа дали хуморот е добар, дали имам очаен живот и слично и да си продолжите исто ко да не постојам, на што добив одговори дека нема да се прекини. Ако ничим изазван бидам нападнат дека сум очаен ваков таков, тогаш моја должност е да кажам кого го правам среќен во животот... Попросто од ова не знам како да се разбериме.
Aко де, и ја не гледам причина зошто да не ти пишам дека не отекуваш сите со една те иста глупа фора... и така.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.316
Поени од реакции
29.431
FB_IMG_1703583925830.jpg
Автоматски споено мислење:

ТАА е најдобриот бек шо некогаш заиграл фудбал!
Како дојде до ова ?
По која статистика, факти ?
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
9.154
Поени од реакции
7.619
Хау ќе лета како што изгледа. Само дали он или ЕТХ прв.
Ај нашиот келчо очигледно е да лета, али Хау со бош играчи фати лига на шампиони исто имаа многу повреди сезонава.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.227
Поени од реакции
57.934
Има кредити Хау, далеку е од летање за сега.
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.344
Поени од реакции
37.039
Пред Јунајтед-Астон Вила иде снимка од Јунајтед-Астон Вила од сезона 2008/2009, голот на Македа за титула. :D

Какви играчишта играле на двете страни, Астон Вила не знам како не се бореле за Европа со оваа екипа.
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.893
Поени од реакции
7.924
Пред Јунајтед-Астон Вила иде снимка од Јунајтед-Астон Вила од сезона 2008/2009, голот на Македа за титула. :D

Какви играчишта играле на двете страни, Астон Вила не знам како не се бореле за Европа со оваа екипа.
Еванс повторно стартер од тие тимови после 15 години. Вечен
 

volare_g

Nediplomiran i nedokvakan
Член од
28 февруари 2014
Мислења
724
Поени од реакции
1.829
Decki ja se spremam za good ebening na utakmicava ,l ( inace alal vera za toj so go pisa ova za trenero na villa ) unfortunately takvi se vreminjata.... Samo Mainoo e svetla tocka vo ovaa ekipa , se drygo za reciklaza od treneri do igraci, mi go poebaa keifot so koj gi gledav u 18.

Morav da dopisam, slusam kako peat :
Take me home, United Road,
To the place, I belong;
To Old Trafford, to see United;
Take me home, United Road.


Ke pomine vreme valjda nekogas pak ke se gleda united so nadez za pobeda i teofej, do togas.....
Glory glory man united......
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom