Premier League - 2021/2023

Кои 2 екипи нема да завршат во топ 4?


  • Вкупно гласачи
    91
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
14 април 2012
Мислења
31.548
Поени од реакции
62.461
Аха и тоа значи дека може да покоси некој во 16ник? Или можеби бокс да му мавне? Не ви е срам бе?
Гледав со Англиски коментатори, и двајцата кажаа дека се смета ко старт од зад грб на Соучек врз Бисака. Искрено, мислев дека е пенал.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.548
Поени од реакции
62.461
Второоделенец знае дека не треба така со рацете у шеснаесетник е сеа лани мислам кога беше така напуцан Робертсон мисла у дерби со Јунајтед, Рики икомпанија викаа не е пенал зашто бил преблиску и немал шанси да реагира да ја тргне раката


Sent from my iPhone using Tapatalk
Се гледа позицијата на раката. Ако е спуштена рака до тело, може и да поминеш без пенал. Шо бркаше голуби прееска.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Коа тепаат вака на гз на глава ми се позаебани него коа играат добро, Ферги трауми :D
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Ок. Ај сега кажи ми дали имаше пенал од Бисака при резултат 1-1?
Чим не ти контрирам, логично е дека делиме исто или слично мислење. Не е тешко да се изрезонира тоа.
Автоматски споено мислење:

Пенал е зошто раката му е далеку од телото. Уште кога го удри, знаев дека ке го свират пеналот. На Палас претходното коло ист пенал врз Дејвис свирнаа.
Епа на која ситуација се однесува новото правило од сезонава за пенал? Демек потешко требаше да ги даваат при некои случајни/ненамерни контакти (не зависно од ситуацијата со Шо). Нели лани имаше многу ненамерни контакти што удираа во рака, па со ВАР ги досудуваа.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.167
Поени од реакции
107.664
Чим не ти контрирам, логично е дека делиме исто или слично мислење. Не е тешко да се изрезонира тоа.
Епа ќе сакаш ли да ми објасниш вака од името на сите фанови на Јунајтед, како тоа е оштетен Јунајтед кога на резултат 1-1 не е досуден чист пенал за Вест Хем?
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Епа ќе сакаш ли да ми објасниш вака од името на сите фанови на Јунајтед, како тоа е оштетен Јунајтед кога на резултат 1-1 не е досуден чист пенал за Вест Хем?
Не знам што не е јасно, повеќе спорни ситуации на штета на Јунајтед има.За да биде частен, треба да е обратно.

Имаш ли две чисти што збориш бе, од името на сите фанови на Јунајтед :pos: :pos: :pos: Ај на собрание у фан клуб ќе гласаме, дали моето мислење може да се прифати како став на сите фанови на Јунајтед :pos:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.167
Поени од реакции
107.664
Не знам што не е јасно, повеќе спорни ситуации на штета на Јунајтед има.За да биде частен, треба да е обратно.

Имаш ли две чисти што збориш бе, од името на сите фанови на Јунајтед :pos: :pos: :pos: Ај на собрание у фан клуб ќе гласаме, дали моето мислење може да се прифати како став на сите фанови на Јунајтед :pos:
Се зезав за тоа со фановите, т.е. иронично беше упатено до сите глупаци што го мислат спротивното. А кои се тие спорни ситуации на штета на Јунајтед сем стартот на Зума? И да ти повторам, пред сите тие "спорни" ситуации се случи стартот на Ван Бисака кој беше чист пенал. Do the math. :)
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Се зезав за тоа со фановите, т.е. иронично беше упатено до сите глупаци што го мислат спротивното. А кои се тие спорни ситуации на штета на Јунајтед сем стартот на Зума? И да ти повторам, пред сите тие "спорни" ситуации се случи стартот на Ван Бисака кој беше чист пенал. Do the math. :)
Читни погоре, имаш објаснето :)
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.167
Поени од реакции
107.664
Читни погоре, имаш објаснето :)
Дискутираш за стартот на Зума, јас ти викам пред тоа дека имаше чист пенал за ВХ, ти ми викаш дека се согласуваш. Дали овие работи ќе се случеа доколку досудеше пенал за ВХ? Јас мислам не, поправи ме ако грешам.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom