Premier League - 2021/2023

Кои 2 екипи нема да завршат во топ 4?


  • Вкупно гласачи
    91
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
7.646
Поени од реакции
6.195
Некој крева трофеј некој е поблиску до испаѓање.
Nudge nudge wink wink.:gjavol:
 
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.996
Поени од реакции
7.002
Потер ги споменува Артета и Клоп како пример за трпение, а разликата од нив двајца е што уште од старт имаа некаков идентитет во играта, а неговиот Челси е брод што тоне.
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.263
Поени од реакции
20.204
Затоа 600 милиони се фрлаат на лето, а не сега... Сега и да сакаш неможеш да ги уклопиш играчите во екипата, директно ги фрлаш во оган на лигашки и европски натпревари. Се знае за што служи зимскиот преоден рок, да се пополнат некои дупки во екипата, ова што го направија Челзи инстантно им се удри од глава.


Иначе овој Кариус освен топкине на Дилета, ниту една друга топка неможе да фати... :jajce:

Кој фрлил 600 милиони на зима? Тотално депласирани се и бројките и контекстот. Да не зборувам дека играчи како Касадеи, Густо, Сантос, се вбројуваат во нив. Играчи кои не шутнале топка за Челзи.

Ние бевме во истата ситуација и пред новите засилувања на зима, поради xx причини, фудбалски и нефудбалски. Новите засилувања, во ред, освен што е потребно време, беа доведени да му помогнат на изгубениот случај на клупа. Тој не знае кој правец да го фати.
Само, не е и тој винивен, виновен е тој што го донесе и уште поважно, уште што го чува.
 
Член од
20 март 2022
Мислења
1.385
Поени од реакции
3.513
Конечно пронајден Донев. Челзи вратен на фабричко, Сити и тие во слободен пад, па почнал за Њукасл да навива

received_1302270183967360.jpeg
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.490
Поени од реакции
10.691
Член од
29 декември 2011
Мислења
2.988
Поени од реакции
2.437
И да едина кучка е таа што те родила. Toлку тажен живот да има некој што едина занимација му е на форум со сите да се расправа.... Искрено те жалам. Мајка ти да абортирала огромна работа ќе завршела за тебе и за сите. Не за џабе воздух да трошиш.
Ова е некоја интерна заебанција или јас не разбирам нешто? А ако не е, има модератор тeмава, некој што следи?
Без разлика за кој станува збор, зашто мислам дека кон тој што е насочено имаше друг јузер претходно, па нешто се занесуваше пред многу години кога бев поактивен, ама како и да е, мислам дека не е соодветно на јавен форум такви навреди да се користат. Освен ако не си тераат некоја приватна заебанција...
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
7.646
Поени од реакции
6.195
Ова е некоја интерна заебанција или јас не разбирам нешто? А ако не е, има модератор тeмава, некој што следи?
Без разлика за кој станува збор, зашто мислам дека кон тој што е насочено имаше друг јузер претходно, па нешто се занесуваше пред многу години кога бев поактивен, ама како и да е, мислам дека не е соодветно на јавен форум такви навреди да се користат. Освен ако не си тераат некоја приватна заебанција...
Оваа не е ништо заврати 50 страни ќе те фати шлок. :D
 
Член од
22 јуни 2022
Мислења
738
Поени од реакции
900
Абе кловн. Никаква штета не си направил ти. Ти си најтажниот лик тука од сите. Сите ти го кажуваат тоа не знам како не го сфаќаш. Ти си еден дебил што упорно не сфаќа дека уствари сите се потсмеваат со него. Ти си ко оние дебилнине дечиња што мислат заебале некој, а уствари само се посрамотиле. Како што кажав пластика не си знае ни историја на клуб нити што и како клубот поседува. За грев сте. Добро е што одлучи од правиот профил да пишеш место од тој другиот. Тажен лик си дебилу тажен.


И да едина кучка е таа што те родила. Toлку тажен живот да има некој што едина занимација му е на форум со сите да се расправа.... Искрено те жалам. Мајка ти да абортирала огромна работа ќе завршела за тебе и за сите. Не за џабе воздух да трошиш.
Не знам што го оставаат смрдежов на темиве, ај гаргарата и уште некои други на бантер повеќе се, овој ништо слично.
Автоматски споено мислење:

Некој крева трофеј некој е поблиску до испаѓање.
Nudge nudge wink wink.:gjavol:
Мал си сигурно па не знаеш, таа титула што денес фанклуб јунајтед ја слави како Премиер лига или ЛШ, пред некоја година ја викаа енерџи дринк трофеј. :icon_lol:
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
7.646
Поени од реакции
6.195
Не знам што го оставаат смрдежов на темиве, ај гаргарата и уште некои други на бантер повеќе се, овој ништо слично.
Автоматски споено мислење:


Мал си сигурно па не знаеш, таа титула што денес фанклуб јунајтед ја слави како Премиер лига или ЛШ, пред некоја година ја викаа енерџи дринк трофеј. :icon_lol:
Некои и автобус и гратско славије ангажираа за трофејот, инаку никој од фан кулубот на јунајтед не претера со славењето.
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.444
Поени од реакции
5.414
Не знам што го оставаат смрдежов на темиве, ај гаргарата и уште некои други на бантер повеќе се, овој ништо слично.
Автоматски споено мислење:


Мал си сигурно па не знаеш, таа титула што денес фанклуб јунајтед ја слави како Премиер лига или ЛШ, пред некоја година ја викаа енерџи дринк трофеј. :icon_lol:
Си ме помешал со мајка ти. А и ова со дуплите профили некако не ти проаѓа. Тешка болест е шизофренијата.
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
1.638
Поени од реакции
2.936
Брееј на три чисти игри со рака ништо не досудија.
Ако се и другите две чисти раце како последнава тогаш џабе врева.

Од 10 см го погоди, а и да не беа рацете во тело ќе удреше топката.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom