PES 2013

Staufer

Вардар - Егеј - Пирин: Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.196
Поени од реакции
21.347
Trojka se razbira .
--- надополнето: 13 јануари 2013 во 11:22 ---




Na prirodnite pozicii se cisto sranje ne pak na drugi Bayern imaat TAC 79 isto kako Parma se napraeni , NE MI SE VERUVA koj degeni se japancive !

За ПС3 нема пачови како на Компјутер?
 

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Ima pacovi be kako nema .
 

Niggersinparis

добро вече
Член од
28 август 2012
Мислења
2.457
Поени од реакции
1.999
Ja kupiv original za Sony i se razocarav i pokajav sto dadov pari za ova sranje , da nema germanska liga a da ima portugalska i francuska toa e idiotsko mnogu odozgora na sve igracite od Germanija se strasno potceneti sprema site drugi , neznam sto e rabotata koj im dal na japanci da praat igra ebagi debiliteod Grcija ima povekje timovi nego li od Germanija , Dortmund koj pravi partali so igrite i e sampion na Germanija go nema ....

Armero > Lahm :eek:
Modric > Khedira i Ozil :tapp:
Miler e napraven 78 skill :facepalm:
Gomez e naopraven 77 skil :tapp: :tapp::tapp::tapp:
Pandev = Miller :tapp::tapp:
Juve e napraven pojak od Bayern
Nordsjeland go ima Dortmund go nema WTF !!!!!
Neznam pod koj kriterium ja pravat igrata ama definitvno ja pravat pod teski drogi

Zgora na mnogute idiotski momenti ima eden moment sto koga ja vidov slikata kolku e skilot na Ronaldo ( 99 )
Im pisav mail na developers i im rekov od dogodina da ja reimenuvaat igrata vo BARCA 2014 pa dpbrp be treba da se ima malku FUDBALSKA svest vo glavata koga vekje pravis vakva igra !

Ja davam gratis , ke ja dobie onoj koj ke pise post ovdeka prv so uslov onoj koj ima SONY .
oni gi pravat ocenite spored evropsko i svetsko, posto italija gi tepaa na germanija a italija e pola Juve zatoa italijansite se podobri od germanskite igraci... isto posto spanija osvoija evropsko i podobri napraeni se od italija.... mislam deka dosta realno e
 

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
oni gi pravat ocenite spored evropsko i svetsko, posto italija gi tepaa na germanija a italija e pola Juve zatoa italijansite se podobri od germanskite igraci... isto posto spanija osvoija evropsko i podobri napraeni se od italija.... mislam deka dosta realno e
Epa togas neka ne pravat ekipi samo reprezentacii neka stavat i gotovo .
--- надополнето: 13 јануари 2013 во 13:08 ---
Kako sto znam jas najmnogu igraat lugjeto so ekipi , a ne so reprezentacii , kaj klubovite tolku mnogu kiksovi imam najdeno ovdeka ke mi trebaat 10 strani da gi objasnuvam , eve zemi ja FIFA Bayern e napraven pojak od Gubentus i Germanija e napravena podobra od Italija kako sto si lici spored kvalitetot na igracite ... btw najdov trampa PES 2013 za FIFA 13 i povekje pari da dadam na retardirani japanci koi vrska nemaat od fudbal nema sansa !
 

Niggersinparis

добро вече
Член од
28 август 2012
Мислења
2.457
Поени од реакции
1.999
Epa togas neka ne pravat ekipi samo reprezentacii neka stavat i gotovo .
--- надополнето: 13 јануари 2013 во 13:08 ---
Kako sto znam jas najmnogu igraat lugjeto so ekipi , a ne so reprezentacii , kaj klubovite tolku mnogu kiksovi imam najdeno ovdeka ke mi trebaat 10 strani da gi objasnuvam , eve zemi ja FIFA Bayern e napraven pojak od Gubentus i Germanija e napravena podobra od Italija kako sto si lici spored kvalitetot na igracite ... btw najdov trampa PES 2013 za FIFA 13 i povekje pari da dadam na retardirani japanci koi vrska nemaat od fudbal nema sansa !
fifa do vcera neznaea igra da napravat a denes spored niv ke gledas koj e pojak :facepalm:
Italija > Germanja ubavo se vide i kvalitet na igraci na teren sea ti ako se ubeduvas deka i pokraj porazot na germanija se pokvalitetni neznam sto da ti kazam
 

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
vidi druze , Italija da igra i so Sumolikovski ke ja dobie na germanija , toa ti se vika tradicija inaku za kvalitetot se gleda momentalno neli Patchovi iskacaat , germanskite timovi site se pobednici vo nivnite grupi niz evropa i celat kon najvisok plasman a ne se autsajderi kako zabarite , toa so reprezentaciite Germanija da gi ima i MEssi i Ronaldo pak ke izgubi od Italija ko na film isto kako Real sto sekogas ke si gubi Bayern - toa se vika tradicija inaku za kvalitetot na igracite i ligata , Germanija e mnogu svetlosni godini pred zabarive .
 

Niggersinparis

добро вече
Член од
28 август 2012
Мислења
2.457
Поени од реакции
1.999
vidi druze , Italija da igra i so Sumolikovski ke ja dobie na germanija , toa ti se vika tradicija inaku za kvalitetot se gleda momentalno neli Patchovi iskacaat , germanskite timovi site se pobednici vo nivnite grupi niz evropa i celat kon najvisok plasman a ne se autsajderi kako zabarite , toa so reprezentaciite Germanija da gi ima i MEssi i Ronaldo pak ke izgubi od Italija ko na film isto kako Real sto sekogas ke si gubi Bayern - toa se vika tradicija inaku za kvalitetot na igracite i ligata , Germanija e mnogu svetlosni godini pred zabarive .
da zatoa zabarite imaat 13 ls a nemcite 6 .... daj ne zivej u zabluda
 

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
U evropa ste na ramniste so sovetskiot sojuz :pos::tapp: inaku namesto 4 sum stisnal 3 greska vo cukanje .
 

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Ajde cicaj i tesi se so dedovcite i Seria A t.e liga na duhovi , na tribinite po eden covek nemate za peza ste najglupavata liga u svet . Argentinska Liga e pogledana od vasata :pos:
 

Mr.47

Juve Fan
Член од
29 јули 2008
Мислења
10.010
Поени од реакции
6.040
Epa togas neka ne pravat ekipi samo reprezentacii neka stavat i gotovo .
--- надополнето: 13 јануари 2013 во 13:08 ---
Kako sto znam jas najmnogu igraat lugjeto so ekipi , a ne so reprezentacii , kaj klubovite tolku mnogu kiksovi imam najdeno ovdeka ke mi trebaat 10 strani da gi objasnuvam , eve zemi ja FIFA Bayern e napraven pojak od Gubentus i Germanija e napravena podobra od Italija kako sto si lici spored kvalitetot na igracite ... btw najdov trampa PES 2013 za FIFA 13 i povekje pari da dadam na retardirani japanci koi vrska nemaat od fudbal nema sansa !

Блодот кажува се, нема потреба од друг коментар.
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
На тема за ПЕС 2013 овој збори колку бил јак Баерн (кој го сисна од Интер последен пат кога играа) и колку Германија има освоено светски, европски првенства (од кои сите се за време на Хитлер така?). Зборете за ПЕС сега и помогнете ми на мене што да направам за да не ми сецка играта!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom