PES 2011

  • Креатор на темата bowl
  • Време на започнување

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Да, буквално се наместив и пак не сака да се отвори, можно ли е да е до тоа што ја имам истотака и 10-ка или?
Неверувам дека е до тоа што ја имаш 10-ка. И јас ја имам и 10-ка, и 9-ка ама немам проблем
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.386
Поени од реакции
3.808
предложете некој млад ама добра централен одбрамбен играч
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199


Наместо Fritz ми игра Kevin Walker (од Тот'хем го купив) и сега само што почнав втора сезона
Пофалби/критики?
 
Член од
5 јуни 2009
Мислења
185
Поени од реакции
2
Дечки како да играм Online?Барав назад низ страните не најдов ништо ако можи некој да ми помогни.
 
G

grande-juve

Гостин
Втор дел голчиња

Еве ја и формацијата, од кога си ја потрефив не ја сменив
formation.jpg

Инаку од први купувам оргинал од играва, топ плеер веќе не е предизвик, а најкриво ми е што толку сакав да завршам сезона во мастер лига без пораз, а да ги освојам лигата, купот и лш, се освоив, и во претпоследно коло губам од рома со играч помалку, сега ме мрзи пак да играм нова сезона, како што вика една греалка со струмичко производство- ми се јадат живи луѓе...

Ај уште две интересни сликички

посед на топка
posesion.jpg

Levante season 2.jpg
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Еве обид да се игра PES2011 Online ама попусто. Од коментарите се гледа дека не работи на 2011, односно работи само со PES2009 што го испробав и е точно. Во секој случај за љубопитните еве линк!
http://segmentnext.com/2010/10/30/pes-11-hamachi-tunngle-guide/
 
H

-HRO

Гостин
Втор дел голчиња

Еве ја и формацијата, од кога си ја потрефив не ја сменив
Прегледај го приврзокот 38589

Инаку од први купувам оргинал од играва, топ плеер веќе не е предизвик, а најкриво ми е што толку сакав да завршам сезона во мастер лига без пораз, а да ги освојам лигата, купот и лш, се освоив, и во претпоследно коло губам од рома со играч помалку, сега ме мрзи пак да играм нова сезона, како што вика една греалка со струмичко производство- ми се јадат живи луѓе...

Ај уште две интересни сликички

посед на топка
Прегледај го приврзокот 38590

Прегледај го приврзокот 38591
Браво,браво,добри голови :)
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Како можам да ставам гол/голови што сум ги постигнал јас???
 
Член од
5 февруари 2009
Мислења
7.386
Поени од реакции
3.808
Втор дел голчиња

Еве ја и формацијата, од кога си ја потрефив не ја сменив
Прегледај го приврзокот 38589

Инаку од први купувам оргинал од играва, топ плеер веќе не е предизвик, а најкриво ми е што толку сакав да завршам сезона во мастер лига без пораз, а да ги освојам лигата, купот и лш, се освоив, и во претпоследно коло губам од рома со играч помалку, сега ме мрзи пак да играм нова сезона, како што вика една греалка со струмичко производство- ми се јадат живи луѓе...

Ај уште две интересни сликички

посед на топка
Прегледај го приврзокот 38590

Прегледај го приврзокот 38591[dobro timce bratce kako si napravil 85 posed na topka ne mi e jasno jas od 60 nema napraveno poveke
 
G

grande-juve

Гостин
[dobro timce bratce kako si napravil 85 posed na topka ne mi e jasno jas od 60 nema napraveno poveke
Тој натпревар ми беше реванш, првиот победив 3 или 4 разлика и на вториов сакав само да направам колку што може повеќе посед на топка, инаку се гледа таму во трак рекорд, просечно имам 62% посед на топка во над 20-тина изиграни сезони, и уште нешто, кога го играш фудбалчево, играј и размислувај колку што можеш повеќе како Барса.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom