Pantera и легендарниот Darrell Lance Abbott(Dimebag Darrell)

Ш Т Е Т Н И К

Досадија
Член од
18 февруари 2008
Мислења
633
Поени од реакции
25
Епа нека ја врати тој шо ја отвори xD

Интервју со филан ептен е трогателно:icon_eek:
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
1.651
Поени од реакции
1.597
иначе немам ништо против пантера и дарел,колку шо ми сметаш ти,умрен штетник на пример...дома имам само еден албим мислам...топ песничиња ми се Cemetary gates,hollow,floods,5 mins alone,и ваљда тоа е тоа....
 

ArhangelOFDeath

Immortality
Член од
3 септември 2008
Мислења
1.906
Поени од реакции
126
Инаку интервјуто ми мн трогателно прв пат кога го гледав морници ме полазија
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Респекат за бендов. Мојот омилен метал бенд. Заслужуваат секоја почит од мене иако не слушам многу метал. Cemetart Gates и Walk се пастерписес. Среќа што дојде Phil Anselmo каков вокал зашто пред тоа биле срање како глам метал бенд. И остајте ги позерите со некои њу метал бендови зашто ако продолжат вака нема да бидат за долго на форумов.
 

Ш Т Е Т Н И К

Досадија
Член од
18 февруари 2008
Мислења
633
Поени од реакции
25
Респекат за бендов. Мојот омилен метал бенд. Заслужуваат секоја почит од мене иако не слушам многу метал. Cemetart Gates и Walk се пастерписес. Среќа што дојде Phil Anselmo каков вокал зашто пред тоа биле срање како глам метал бенд. И остајте ги позерите со некои њу метал бендови зашто ако продолжат вака нема да бидат за долго на форумов.
Ај тоа шо се позеришта ај тоа шо не примаат мислење ај тоа шо ке ги банираат ама ради ниф и ние ќе патиме оти во голем дуел влегофме
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Овој пат само ви ги избришав глупостите, втор пат нема да е така.
Оди на бан од две недели (минимум) секој што ќе продолжи со истото.


Едит: и не ме замарајте со прашања зошто сум бришела, доста со оф-топици. Тоа што имав да кажам, си кажав.
 

ArhangelOFDeath

Immortality
Член од
3 септември 2008
Мислења
1.906
Поени од реакции
126
Ајде постирајте тука се што ви лежи(се мисли на секое мислење за најдобриот,легендарниот Дајмбег Дарел).Само ве молам воздржувајте се од непристојни коментари да не спуштаме на ниво на селани(како што постапивме пошо бевме сите испровоцирани)
 

NIght_Elf

High Priestess
Член од
15 јуни 2007
Мислења
479
Поени од реакции
13
Dimebag Darrell (R.I.P.) LEGEND!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

EDCer

No Kitty, this is my pot pie!
Член од
19 ноември 2015
Мислења
1.043
Поени од реакции
813
Што е со темава 7 години поминаа??
Еве од мене една многу underrated песна.
Pantera - Regular People
 

Kajgana Shop

На врв Bottom