Оргазам

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.646
Поени од реакции
11.635
Оргазам, Електричен Оргазам.
Релативно далечната 1993та година.
Во 5то одделение во када.
Молња од пинеална жлезда до петици. Ако не се задржев со едната рака на ѕидот (пошто другата зафатена, нали) ќе завршев со тешки телесни повреди.

После таков оргазам секој нареден обид е ,,бркање на змејот".
:anco:
 
Последно уредено:
Член од
16 август 2015
Мислења
226
Поени од реакции
278
Ti kako da si ovde povekje da kritikuvas, ova poslednovo ne ti trebase, maskite ni bile isti ne rekov nisto takvo nitu mislam taka ne spagjam vo devojka sto ke rece deka se site isti, i toa sto mi e neprijatno sto ne dozivuvam orgazam e za samata sebe sto mozebi se plasam i da ne imam nekoj problem a ne deka sakam da dostignam orgazam za toj da e zadovolen, pa zatoa farbanje kosa nemase potreba voopsto da spomnes, ne ispolnuvam necii zelbi samo sum zagrizena za sebe zosto e toa taka,nema vrska prifakjam se sepak fala sto spodeli mislenje
moj sovet ti e posle praznicive odi na lekar nema sram tuka i razgovaraj so profesionalno lice. Tuka na forum samo ke lutash vo lavirint od milion razlicni mislenja i pak ke ostanes vo prashalnici.
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
moj sovet ti e posle praznicive odi na lekar nema sram tuka i razgovaraj so profesionalno lice. Tuka na forum samo ke lutash vo lavirint od milion razlicni mislenja i pak ke ostanes vo prashalnici.
Да ама што знаат тие бре ,туку знаат само теорија а пракса нема нула само со сопруга и по некое швалерка и никоја друг,а овде форумот баш има разновидност и сексуални случки и искуства иако не до толку сепак е пракса ,а не теории како пубертетлии со 10 години стажант теории и две минути пракса

Sent from my Samsung Note 10+ 5G using Tapatalk
 
Член од
29 декември 2020
Мислења
17
Поени од реакции
6
Nikogas do sega so nikoj za vreme na seks ne sum doziveala orgazam, bivsiot decko sekogas se lutese velejki deka e siguren deka mene ne mi e ubavo stom ne dozivuvam orgazam, mene mi bilo ubavo ama orgazam nemam dostignato nikogas. Sakam da go spodelite vaseto mislenje so mene sto mislite zosto moze da e taka?
Sigurno sum deka treba i nacinot na seksot da bide malce jak(hot) za da go stignes pikot na napalenjeto i da ti se ispolnuvaat fantaziite i zelbite vo seksot za da bide polesno i podobro za orgazm
 

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.752
Поени од реакции
10.438
Sigurno sum deka treba i nacinot na seksot da bide malce jak(hot) za da go stignes pikot na napalenjeto i da ti se ispolnuvaat fantaziite i zelbite vo seksot za da bide polesno i podobro za orgazm

Ова го читам со гласот на Филипче после зборот '' пикот''
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
15.167
Поени од реакции
17.964
Ане најди некој ваков дечко

I had a girl arrive by ambulance because "I was short of breath and my heart was racing and I couldn't see straight". Her story was she was home alone with her boyfriend, and it just happened so she made him call 911. Everyone assumed drugs, turns out after some prodding it was just her first orgasm and she THOUGHT she knew what an orgasm was until that night.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.732
Поени од реакции
24.350
Оргазам, Електричен Оргазам.
Релативно далечната 1993та година.
Во 5то одделение во када.
Молња од пинеална жлезда до петици. Ако не се задржев со едната рака на ѕидот (пошто другата зафатена, нали) ќе завршев со тешки телесни повреди.

После таков оргазам секој нареден обид е ,,бркање на змејот".
:anco:
Ова! Би ја продала душата на ѓаволот кога би можела да го почувствувам интензитетот на првиот оргазам.
 
Член од
18 јануари 2021
Мислења
35
Поени од реакции
31
Nikogas do sega so nikoj za vreme na seks ne sum doziveala orgazam, bivsiot decko sekogas se lutese velejki deka e siguren deka mene ne mi e ubavo stom ne dozivuvam orgazam, mene mi bilo ubavo ama orgazam nemam dostignato nikogas. Sakam da go spodelite vaseto mislenje so mene sto mislite zosto moze da e taka?
Neznam ni jas
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.223
Поени од реакции
78.797
Тие жени/девојки што пробале со разни партнери и на разни начини да доживеат оргазам и не успеале, најверојатно проблемот е кај нив самите и тоа, најверојатно, во главата. Не е нешто физиолошко (или кој и да е правилниот израз).
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.700
Поени од реакции
19.736
Тие жени/девојки што пробале со разни партнери и на разни начини да доживеат оргазам и не успеале, најверојатно проблемот е кај нив самите и тоа, најверојатно, во главата. Не е нешто физиолошко (или кој и да е правилниот израз).
Или може се геј, треба да пробаат со жена/девојка, никогаш не знаеш каде е трн он свич.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.223
Поени од реакции
78.797
Или може се геј, треба да пробаат со жена/девојка, никогаш не знаеш каде е трн он свич.
и тоа дали се геј, фригидни, ментално неспособни или што и да е такво, исто така спаѓа, според мене у глава.
Автоматски споено мислење:

Мада, ако е геј, ќе познае по многу други знаци, уште пред тоа.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.700
Поени од реакции
19.736
и тоа дали се геј, фригидни, ментално неспособни или што и да е такво, исто така спаѓа, според мене у глава.
Автоматски споено мислење:

Мада, ако е геј, ќе познае по многу други знаци, уште пред тоа.
Од секогаш ми било табу тоа фригидни, како бе им успева, јас затворам очи и нозе ми се шират под дифолт.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom