One Plus One - The 2014 Flagship Killer

jovankrstevski1

ТАТА_МАТА
Член од
2 декември 2012
Мислења
849
Поени од реакции
568
И јас сметам дека треба да се намалат цените ама не претерувајте. 250 евра за оне плус оне можеш да го најдеш само во фабриката на оне плус оне и тоа ако имаш врска
 
Член од
7 септември 2014
Мислења
338
Поени од реакции
214
Ако биде 350 Е, т.е. ако стигне воопшто, е премиуим цена, со локална гаранција 12 медеци плус..

Sent from my MI 4W
 
Член од
7 јуни 2011
Мислења
143
Поени од реакции
56
пред два дена ми стигна инвите од фирмата од оне плус да го купам бидејки без инвите моментално неможеш да го купиш, но проблемот е што неможеше да се порача во сите земји а и само за еден ден е периодот за порачка........ еве како гласи :P (
You have a new invite!
Dear fanboy/girl,

Whoop whoop! You have just received an invite to purchase the OnePlus One.

To use this invite, please follow this link to claim it as yours (you have less than 24h to do so): https://account.oneplus.net/invite/claim/GLXJ-KNFD-4JLA-WOZU. If you haven't yet registered your account, no problem. Just follow this link: https://account.oneplus.net/sign-up

Remember that this invite can only be used for orders shipping to Austria, Belgium, Canada, Denmark, Finland, France, Germany, Hong Kong, Italy, Netherlands, Portugal, Spain, Sweden, Taiwan, United Kingdom, and United States.

The invite will expire 24 hours from when we sent this email, not necessarily when you received it, please claim it as soon as possible as expired invites are not re-activated.

Enjoy!

)
 
Член од
31 јули 2012
Мислења
29
Поени од реакции
43
Еве година поминала и уште го нема кај нас, барем јас го немам видено по излозите. Инаку јас го имам сега, ама од странство ми е купен.. Би требало кај и да е да го донесат и тука, редно време е, нели?

Sent from my A0001 using Tapatalk
 

Македонеро

Домаќин
Член од
15 декември 2008
Мислења
3.451
Поени од реакции
1.791
Еве година поминала и уште го нема кај нас, барем јас го немам видено по излозите. Инаку јас го имам сега, ама од странство ми е купен.. Би требало кај и да е да го донесат и тука, редно време е, нели?

Sent from my A0001 using Tapatalk
Во АМЦ Соравија го има на излог,со 16гига варијанта 22900ден. Ти твојот колку пари го зема?
 

gug1

њњ
Член од
14 мај 2011
Мислења
330
Поени од реакции
101
продавам онеплус2 со гаранција.

Sent from my ONE A2001 using Tapatalk
 
I

INFECTED

Гостин
Еве година поминала и уште го нема кај нас, барем јас го немам видено по излозите. Инаку јас го имам сега, ама од странство ми е купен.. Би требало кај и да е да го донесат и тука, редно време е, нели?

Sent from my A0001 using Tapatalk
што викаш, тројката да го земам или хонор 8?[DOUBLEPOST=1472995055][/DOUBLEPOST]
Еве година поминала и уште го нема кај нас, барем јас го немам видено по излозите. Инаку јас го имам сега, ама од странство ми е купен.. Би требало кај и да е да го донесат и тука, редно време е, нели?

Sent from my A0001 using Tapatalk
што викаш, тројката да го земам или хонор 8?
 
Последно уредено од модератор:
Член од
7 септември 2014
Мислења
338
Поени од реакции
214
Се продава тука 1+ 3, и силвер и голд, но само по нарачка во Хај Сторе.. Доста се донесоа, телефонот е перверзии :)

Sent from my MI 5
 
Член од
7 септември 2014
Мислења
338
Поени од реакции
214
Збор два за батеријата и за греењето?

Sent from my SM-T805 using Tapatalk
Одлична батерија, никаков проблем со греење. Нит еден телефон со СД 820 не грее тоа да знаеш, среден е процесорот..

Sent from my MI 5
 
I

INFECTED

Гостин
Е сеа да ме фати што поевтино, како да го купам што викаш? Од кај нив, онлајн или од некој пријател низ еу?

Sent from my SM-T805 using Tapatalk
 
I

INFECTED

Гостин
Е сеа да ме фати што поевтино, како да го купам што викаш? Од кај нив, онлајн или од некој пријател низ еу?

Sent from my SM-T805 using Tapatalk
 
Член од
7 септември 2014
Мислења
338
Поени од реакции
214
Е сеа да ме фати што поевтино, како да го купам што викаш? Од кај нив, онлајн или од некој пријател низ еу?

Sent from my SM-T805 using Tapatalk
Е тоа незнам, тука се продаваат со гаранција локална и ддв 18% платено. Тоа можеш да добиеш цена, а за друга шема незнам искрено..

Sent from my MI 5
 

Kajgana Shop

На врв Bottom