Nexus S во VIP?

zocc

911
Член од
9 мај 2011
Мислења
2.912
Поени од реакции
1.678
Аман бе вие двајца не го тупете и пишувјте според правилата на форумот. Идете оф-топик и не сте интересни. Карајте се на фејсбук или на ПП.
Е ај ти види погоре кој почна да го тупи, значи зборевме за двата Nexus S, како што гласи и темата нели, а малиот сигурно си купил за прв пат подобар телефон и сега ке измислува топла вода. Барем нека отвори нова тема и нека измислува само за него точни ставови. Само сакав да му предочам да не ја спамира темава, ништо друго. Многу добро знам што зборам, ги имам и двата екрани т.е. Sensation XE beats audio и Galaxy S1, не за друго, да не одам по салони да тестирам и гледам клипови на YT. :cautious: :LOL:
 
Член од
29 декември 2011
Мислења
2.988
Поени од реакции
2.438
Знае ли некој дали имаат нова залиха на Nexus S во VIP? Таа претходната од четири телефони им се потрошила.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.847
Овие во ВИП стварно се тачки. Кога излезе Wildfire во Струмица, 75 % од телефоните што ги имале на залиха ги земале вработените, и после немало за муштериите. Да не направиле така и со овој телефон..... :D
 
Член од
29 декември 2011
Мислења
2.988
Поени од реакции
2.438
Овие во ВИП стварно се тачки. Кога излезе Wildfire во Струмица, 75 % од телефоните што ги имале на залиха ги земале вработените, и после немало за муштериите. Да не направиле така и со овој телефон..... :D
Ништо не би ме чудело. Срамота е да треба да бараш луѓе за да идеш да си купиш телефон, да си го платиш со свои пари и да им бидеш корисник 2 години. Мизерија.
 

zocc

911
Член од
9 мај 2011
Мислења
2.912
Поени од реакции
1.678
Ништо не би ме чудело. Срамота е да треба да бараш луѓе за да идеш да си купиш телефон, да си го платиш со свои пари и да им бидеш корисник 2 години. Мизерија.
И не се чуди, така е со VIP. Ако си приметил сеуште немаат ни 3G, симнуваш ствари со GPRS и чекаш цела вечност. Тоа е. :eek:
 
Член од
24 мај 2011
Мислења
34
Поени од реакции
19
Е ај ти види погоре кој почна да го тупи, значи зборевме за двата Nexus S, како што гласи и темата нели, а малиот сигурно си купил за прв пат подобар телефон и сега ке измислува топла вода. Барем нека отвори нова тема и нека измислува само за него точни ставови. Само сакав да му предочам да не ја спамира темава, ништо друго. Многу добро знам што зборам, ги имам и двата екрани т.е. Sensation XE beats audio и Galaxy S1, не за друго, да не одам по салони да тестирам и гледам клипови на YT. :cautious: :LOL:
1.Како прво не сум мал :) можеш во секое време да дојдеш да видиш колкав сум ;)
2. Како можеш да кажеш дека некој купил подобар телефон за прв пат :facepalm::facepalm: знаеш ли дека кога некои луѓе го купиле својот 1 смартфон ти не си ни знаел што е тоа а ;)
3. Толку од мене не коментирам повеќе на темава зашто има мн напатени души (n) !
 

zocc

911
Член од
9 мај 2011
Мислења
2.912
Поени од реакции
1.678
1.Како прво не сум мал :) можеш во секое време да дојдеш да видиш колкав сум ;)
2. Како можеш да кажеш дека некој купил подобар телефон за прв пат :facepalm::facepalm: знаеш ли дека кога некои луѓе го купиле својот 1 смартфон ти не си ни знаел што е тоа а ;)
3. Толку од мене не коментирам повеќе на темава зашто има мн напатени души (n) !
Реков јас дека си лечиш комплекси. :tapp: И доста веке сто пати рече дека нема да коментираш и пак оптеретуваш. А тоа дека ми личиш дека си мал, тоа од твоите коментари и размилслувањата, извини. :DТака е во право си и бркај работа. :sleep:
 
Член од
21 ноември 2008
Мислења
617
Поени од реакции
63
Лично јас го користам нексус с и можам да кажам дека за графика немам зборови но телефонот има толку недостатоци што немам сретнато кај ниеден друг телефон.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom