Never Been Kissed

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Првиот бакнеж со дечкото со кој сум во врска беше сладок и ми се тресеа колената од тој бакнеж. Али досега не сум доживеала бакнеж за воодушевување.
 

KoNtEjNeR

sapun
Член од
19 декември 2005
Мислења
2.306
Поени од реакции
44
paaa iskreno kazano mi se nema takvo nesto deseno... ne deka baknuvanjeto mi e samo zabava... aali... ipak... dobro bilo mozelo podobro : )))))
 
N

NeMiRnA

Гостин
Hm cekajte cekajte,ne sfakjam sega nesto,edni pisuvaat za baknezi so svoite milicki te za nivnite zaednicki prvi baknezi,a drugi baknez u let so licnost sto ne ja poznavaat i vo eden moment neocekuvano se poljubeni i se e top.Ako zborime za prviot tip,sekoj baknez mi e takov,osobeno onie posle lutenki,e togas mi e kako happy end,ne da mi se vrti sobata srcenca brojam,a ako se raboti za vtoriot slucaj,kako sto me dal gospod koga ke mu ja stegnam edna,nema da pomislam na baknezot ama bas ic neznam zasto hihihiih:icon_lol: ,od ova se zaklucuva deka ne sum imala takov baknez:nesvest:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
A be filmot go neam gledano.Ama mi se ima sluceno takvo nesto barem mislam deka mi se ima zasto mislam deka niedna droga nemoze toj filing da ti go dade.Neverovatno nesto ama tipkata znaese i atmosfera da sredi i da si igra so mene celo vreme mozebi zatoa baknezot go doziveav ko orgazam
 
Член од
14 август 2007
Мислења
93
Поени од реакции
0
Ne znam koj e filmot, no ja svativ poentata i znam na kakov baknez se misli... :love2:
Mi se nema sluceno onaka skros da se izgubam, :vozbud: no da se izgubam na nekoja sekunda mi se ima sluceno.:nesvest:
Onaka mi se zavrte malce izgubiv ramnoteza a andrenalinot:je: mi bese v glava krenat. :music5:Prekrasno cuvstvo :back:
 

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
Епа само еднаш до сега ми се има случено тоа...И верувајте чувството е прекрасно... ај лав хим :) :pipi::back::pipi:
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
и Never been kissed 2 е добар. го гледав и првиот и вториот дел одамна, али вториот е бољи.

 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
Секој бакнеж е посебен на некој свој необично убав начин. Ама досега не ми се случил некој што ме воодушевил до толку за да не знам за себе.
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
6.775
Поени од реакции
314
Првиот WOW бакнеж ми се случи на 17.11.2006 година и од тогаш сите ми се такви.Веќе навикнав на чувството и не се избезумувам кога ќе го осетам:pos:
 

Nina

Ange ou Demon
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.256
Поени од реакции
4
Се случи оваа година во Грчка кога бев.Прекрасен бакнеж,никогаш нема да го заборавам.
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Go nemam gledano filmot, ama go imam oseteno baknezot.. Da.. Koga prvpat me kissna decko mi :back: mmmmmmmmm
 

CuCeNcE

perfectly imperfect
Член од
19 јуни 2006
Мислења
1.878
Поени од реакции
7
Секој бакнеж ми бил посебен и убав на некој начин...Но сепак мислам дека со личноста што идев 10 месеци бакнежите ми биле најубави. Може зашто бев навикната на нив незнам али знам дека кога и да ме бакнеше чувствував пеперутки во стомакот и во тој момент заборавав на се и уживав.Едноставно се чувствував најубаво...
 

Slatka mala

*** unique ***
Член од
10 јули 2007
Мислења
652
Поени од реакции
2
Филмов го немам гледано, не обожавам да гледам филмови нешто многу.
Едно е сигурно, а тоа е дека бакнежот не го доживувам како забава, а посебно не кога е со некој кој ми значи и со кој сум во врска.
Не се сеќавам на некој до толку фантастичен бакнеж, па да се изгубам, да заборавам на се и незнам што.
Секој бакнеж со тој со кој сакам да сум ми е убав и уживам во секој од нив.
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Сум го гледала филмот и таквиот бакнеж стварно го запира времето и незнаеш дали си повеќе во облаци или на земја преубаво:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom