Never Been Kissed

Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
Претпоставувам дека на сите ви е гледан филмот нели? За тие што не им е гледан, филмот се врти околу едно девојче кое што се категоризира себе си како "небакната" затоа што никогаш немала бакнеж од кој и се одземал здивот, собата почнала да се врти, и едноставно ја воодушевил.

Така да ај да слушнам, ви се има ли случено вас така нешто? Дали сте го искусиле тој бакнеж кој што ви го сопрел цел свет, или пак за вас бакнувањето е чисто за забава (без такви силни емоции)?

Јас лично немам искусено такво нешто. Уствари еднаш ми се случи, ептен од кога ме бакна ништо околу себе да не забележам и едноставно не знаев ни кај сум ни што сум, али така бев пошто ме фати на изненаџење :kajg: А и си го биваше типот.

Ај да чујам ваши искуства...
 

simonce*

SEXY
Член од
14 декември 2005
Мислења
290
Поени од реакции
3
ne sum go gledala,zatoa ne davam komentar:)
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
simonce* напиша:
ne sum go gledala,zatoa ne davam komentar:)
Не си ја сфатила темата, очигледно затоа не даваш коментари
 
Член од
13 март 2006
Мислења
38
Поени од реакции
0
Jas ne prodolzuvam vrska ako baknezot ne go zapira vremeto,ete pa videte..
 
Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
ne go imam gledano filmot.ali mi se ima takvo nesto deseno pred edno mesec dena.go vidov slucajno,i taka se desi i da me zalapa i posle cel den da neznam kaj sum.strasno,i grubo i nezno u isto vreme.auffffff!!:icon_lol:
 

The`bItCh

AdJuStAbLe mAdNeSs
Член од
22 јануари 2005
Мислења
4.605
Поени од реакции
112
Не сум го гледала филмот. Но тоа не значи дека нема да коментирам..
Сите бакнежи ми се убави на свој посебен начин. Секој следен бакнеж ми е поубав од претходниот ( само кога е од саканата личност ). Бакнеж од кој ми застанал здивот, собата почнала да ми се врти и сум била воодушевена сеуште сум немала. Сум имала бакнежи од кои сум се наежила од што биле убави и слатки, ама ниту еден досега не ме воодушевил.
 

еци^^^

Walking the line of nature's palm
Член од
9 декември 2005
Мислења
2.945
Поени од реакции
58
I jas go nemam gledano filmov ama mi se vide interesna temava!

Inace dosega onoj vistinskiot baknez,isto bas takov kakov sto go opisavte,sum imala samo so edna edinstvena licnost i tokmu nego ke go pametam do krajot na mojot zivot,duri i poveke!Neznam dali poradi toa sto mojata okolnost bese takva,sepak mislam deka onoj vistinskiot baknez se slucuvva so licnost koja mnogu ti znaci,licnost koja postoi dlaboko vo tvoeto srce celosno go razneznuva so onoj vistinskiot baknez! Baknezot sekogas treba da bide olicetvorenie na custvata,a vistinskiot baknez-olicetvorenie na dlabokite,vistinskite i prekrasni kopnezi po vistinskata licnost!:wub: :wub:
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Секој бакнеж е убав на свој начин, ама сепак еден...хммм...:nesvest: колку го сакам пак само уште некој 20 - 30 пати да го почуствувам... ај ќе биде :kez:
 

sagaqua

Successful and Creative
Член од
23 декември 2005
Мислења
2.218
Поени од реакции
31
Не знам кој е филмот, не сум го гледала...но точно знам како изгледа таков бакнеж:je: ...нешто од кое буквално запира здивот, свеста се мати, срцето чука како лууудооооооо, нозете ти се тресат неспособни да ја поднесат телесната тежина, незнаеш дали леташ или си на земја...и сакаш уште, уште и никогаш да не престане....:je:
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
mr_wicket напиша:
Секој бакнеж е убав на свој начин, ама сепак еден...хммм...:nesvest: колку го сакам пак само уште некој 20 - 30 пати да го почуствувам... ај ќе биде :kez:
ovaka koa gledam iskreni mashki shto ne se plashat da priznaat takvi stvari...braos be bratche primer si za drugite;)
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Не се сеќавам на филмот иако ми е познат по насловот ама нема врска. Во врска со бакнежот ... да сум го осетила (повеќе пати но само со една личност) и ако се доживее како таков, вреден е за чување во себе засекогаш повеќе од милион други работи кои се мислат за поубави.:wub: :kajg:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ех па таков бакнеж.....имав еднаш.....у Грчка....и никад више од тогаш.....но се надевам ќе имам пак у скоро време///
 

Svetovid

Триглав
Член од
26 февруари 2006
Мислења
868
Поени од реакции
44
Бакнеж од тој тип никад. Ама еднаш еден блоуџоб шо добив, не шо ми се одзема здивот, не да ми се сврте собата не да ми клецнаа колена! :je: Мухаха не бе сериозно никогаш не сум добил таков бакнеж. Којзнае можеби затоа што акординг ту мај уајф ја сум лаузи кисер, то ест повеќе сум се концентрирал на други места , мухахаха :twisted:
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
Не сум го гледала филмот ама сега сигурно ме натеравте да го глеам!
Инаку до толку да ми се свртило не, се на се изгледа не сум имала таков бакнеж.Морници,пеперутки,срцето в петици тоа да, ама времето да застанало сеуште неее...А баш би сакала да видам како е и сииилно да се заљубам:wub:
 
Член од
3 јануари 2006
Мислења
1.200
Поени од реакции
10
аман бе никој не го глеал филмот :kajg: ја па си помислиф дека нема ни да треба да ја објаснувам ситуацијата. за тие што го немаат гледано пот итно гледање ептен е добар.. па тогаш ке ви се разјасни за каков кис зборам
 

Kajgana Shop

На врв Bottom