NBA 2023/24

Koи тимови ке изборат плеј оф? (покрај фаворитите за титула)


  • Вкупно гласачи
    69

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.318
Поени од реакции
42.075
Член од
28 октомври 2019
Мислења
1.650
Поени од реакции
3.691
Исто, многу јако е како ова над Принс рецимо не е фаул.. Еве не знам, пробувам да најдам објаснување. Не дека заслужија да им го судат, пошо сами се криви, буквално 3 пати подолго од Денвер се у водство у серијава и ги губат натпреварите со огромен пад у второ редовно, ама ова е фаул. :)

Никако не е фаул ова, КЦП тргна и застана у место, Принс се фрли накај него.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.230
Поени од реакции
5.461
Леброн како секој голем спортист на крај им ја честита победата на Денвер.
Какво арогантно копиле.
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.230
Поени од реакции
5.461
Префрли се на хокеј на трева и на голф, пошто благе везе немаш од кошарка и НБА.
Автоматски споено мислење:


Ама немој така за Леброн Џејмс, он е ГОАТ, подобар дури и од Мајкл Џордан.
Спортот е таков, се состои од пораз и победа. Секој спортист знае дека на победникот треба да му се честита победата.
Ова надуено створење не е спортист, го нема ни она основното што се нарекува бонтон. Гоат, жими ... :)
 
Член од
24 септември 2023
Мислења
798
Поени од реакции
1.228
Префрли се на хокеј на трева и на голф, пошто благе везе немаш од кошарка и НБА.
Автоматски споено мислење:


Ама немој така за Леброн Џејмс, он е ГОАТ, подобар дури и од Мајкл Џордан.
Jas ke se prefrlam na hokej i golf a ti i povekjeto clenovi naucete se da pishuvate samo na makedonski.
Za nashe dobro, ako nisto drugo barem jazikot da si go zacuvame bidekji se drugo izgubivme.
Prava srbomanija e temava kako i forumov, vistinska taga e ova mn forsirate srbizam.
Od mene pozdrav do site i se najdobro, se gasam od forumov za sekogas (y)
 
Член од
10 мај 2022
Мислења
437
Поени од реакции
1.387
Jas ke se prefrlam na hokej i golf a ti i povekjeto clenovi naucete se da pishuvate samo na makedonski.
Za nashe dobro, ako nisto drugo barem jazikot da si go zacuvame bidekji se drugo izgubivme.
Prava srbomanija e temava kako i forumov, vistinska taga e ova mn forsirate srbizam.
Od mene pozdrav do site i se najdobro, se gasam od forumov za sekogas (y)
Се согласувам со Изи многу четници има на форумов.
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.506
Поени од реакции
19.956
Jas ke se prefrlam na hokej i golf a ti i povekjeto clenovi naucete se da pishuvate samo na makedonski.
Za nashe dobro, ako nisto drugo barem jazikot da si go zacuvame bidekji se drugo izgubivme.
Prava srbomanija e temava kako i forumov, vistinska taga e ova mn forsirate srbizam.
Od mene pozdrav do site i se najdobro, se gasam od forumov za sekogas (y)
Бот,ја нит сам србоман,а веруј ми најмалце гу воспевам Србију и српски спортисти,а не ни пишују српски.Куманофски пишују.
И ти пишуеш струшки некад а латиницу увек,па никому ништа.
Такој да не кењај.
Дека си дноексперт и сончоглед на тему енбеа видесмо сфи.
Поздраф.
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
2.906
Поени од реакции
1.541
Jas ke se prefrlam na hokej i golf a ti i povekjeto clenovi naucete se da pishuvate samo na makedonski.
Za nashe dobro, ako nisto drugo barem jazikot da si go zacuvame bidekji se drugo izgubivme.
Prava srbomanija e temava kako i forumov, vistinska taga e ova mn forsirate srbizam.
Od mene pozdrav do site i se najdobro, se gasam od forumov za sekogas (y)
Jas ke se prefrlam na hokej i golf a ti i povekjeto clenovi naucete se da pishuvate samo na makedonski.
Za nashe dobro, ako nisto drugo barem jazikot da si go zacuvame bidekji se drugo izgubivme.
Prava srbomanija e temava kako i forumov, vistinska taga e ova mn forsirate srbizam.
Od mene pozdrav do site i se najdobro, se gasam od forumov za sekogas (y)
so makedonski na latinica da go za4uvame jazikot
kazi koj ispaga sleden da znam na 6o da tovaram hehehe
 
Член од
30 јуни 2020
Мислења
2.556
Поени од реакции
9.607
Де бре па вие сите на Изи му запнавте и тренирате строгочу. Остајте го нека си пиши раат, утнал во прогнозите, чудо големо. Сите утињаме...

Мене ми е забавно да го читам ко ќе се запни по брадата или змијата или кој и да е од прекарите шо им ги дава на играчите.

Него на страна то, бројче некој да ми дај од КД?
Да му шепнам кај да премини на лето ако сака да види уште една титула дури да се пензионира. ;)

ЕДИТ:
Оти бе не напрат некој ревијален натпревар овие двата да ги видам во спротивни табори. Гарант Шек ќе му ја вдени една.
:D :D
 
Последно уредено:

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.503
Поени од реакции
79.656
Jas ke se prefrlam na hokej i golf a ti i povekjeto clenovi naucete se da pishuvate samo na makedonski.
Za nashe dobro, ako nisto drugo barem jazikot da si go zacuvame bidekji se drugo izgubivme.
Prava srbomanija e temava kako i forumov, vistinska taga e ova mn forsirate srbizam.
Od mene pozdrav do site i se najdobro, se gasam od forumov za sekogas (y)
gru''s your daddy?
 
Член од
19 март 2013
Мислења
2.289
Поени од реакции
3.042
Ќе се врати Илз сеа Харден и компанија ако влезат втора рунда
 
Член од
30 јуни 2020
Мислења
2.556
Поени од реакции
9.607
Гледаше некој како успеаа овие моите да заебат работа?
Погледав јас малку и сум заспал... :(
 
Член од
26 септември 2023
Мислења
61
Поени од реакции
178
Kako ja dobija Game 2, taka ja izgubija ovaa. Maxey e nenormalen bravo, ke ide do game 7 ova :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom