NBA сезона 2009/2010

Ф

Фил Ајви

Гостин
тука се одјавувам и се надевам ова ќе биде последниот дуел!

BEAT L.A.!
 
Н

'Никола'

Гостин
Ајде доста беше од НБА, нека тепаат Бостон вечерва, оти многу вечери ненаспан останав.:)
Шала на страна, очекувам борба и неизвесност до последниот свиреж на судијата.:pos:
 
Член од
6 јануари 2008
Мислења
1.897
Поени од реакции
717
Ајде доста беше од НБА, нека тепаат Бостон вечерва, оти многу вечери ненаспан останав.:)
Шала на страна, очекувам борба и неизвесност до последниот свиреж на судијата.:pos:
А да не е утре вечер ? :)
 
Член од
13 август 2008
Мислења
41
Поени од реакции
1
Дали некој знае да ми каже зашто на www.zulu.mk несака да ми отвори mrt1 без престан врти loadin circle/от ама никако да се појави програмата, имено на другите канали на пр. А1, А2, Алфа, Телма, НашаТВ, jungletv итн пушта додека на останативе меѓу кои и МРТ1 несака да ме вклучи иако минатите утакмици ги следев без никаков проблем, некој совет некоја помош би била добредојдено, дури и линк од странско ТВ немора да е МРТ1
Фала
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.416
Поени од реакции
6.053
Ајде доста беше од НБА, нека тепаат Бостон вечерва, оти многу вечери ненаспан останав.:)
Шала на страна, очекувам борба и неизвесност до последниот свиреж на судијата.:pos:
Грешка си друже :) Свиреж за крај само во македонско првенство може да има
...
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.416
Поени од реакции
6.053
Добро бе све за љубав :),него уште 30 минути :)
 
Член од
13 август 2008
Мислења
41
Поени од реакции
1
Не ми се верува друже дека на justin.tv е дозволен live stream, незнам некој друг има проблем со гледање на мрт1 на zulu.mk ?
извинете за offtopic
 

Kajgana Shop

На врв Bottom