Na`Vi Bots

Член од
4 септември 2010
Мислења
1.501
Поени од реакции
1.433
Причекај неколку дена, ќе има попусти на Стим, ќе можеш да си ја земеш за 2-4 евра.

Иначе кога ќе ја купиш, одма ти се појавува во акаунтот и можеш да ја инсталираш, не треба да чекаш неколку саати.
Е фала за информацијата друже :)
За ова честам пиво :D
Иначе за колку дена ќе биде тој попуст :vozbud:
 
Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.502
Поени од реакции
8.713
Чекај известување на нивната страна, лани имаше попуст за 2 евра мислам беа... ако си паметен ке праиш бизнис купуваш 20-30 после препродаваш стим по цена од 500-600 ден.
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
1.501
Поени од реакции
1.433
Чекај известување на нивната страна, лани имаше попуст за 2 евра мислам беа... ако си паметен ке праиш бизнис купуваш 20-30 после препродаваш стим по цена од 500-600 ден.
Ако биде за 2 евра ќе направам 2 акаунти и еден ќе продадам за дупло поголема цена :vozbud:
 
Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.502
Поени од реакции
8.713
Цените на стимовите се подаваат по цена од 600 до 900 ден. од стим. Така да размисли пред да го продаваш. Напоменувам од страната се купува со картица.
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
1.501
Поени од реакции
1.433
Цените на стимовите се подаваат по цена од 600 до 900 ден. од стим. Така да размисли пред да го продаваш. Напоменувам од страната се купува со картица.
Па со картица ќе го купам де..
Не купувам од некое дете.. Директно од страната на Стим.. Сега ти ме набоцка ќе купам 2 едниот ќе го продадам за 600-700 ден. :D
 
Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.502
Поени од реакции
8.713
Ако ти треба муштерии пиши ми одма ти наоѓам...
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
4.979
Поени од реакции
5.416
Се очекува на 14ти да почне распродажбата на Стим и ќе трае 10-14 дена. CS најверојатно ќе биде на 50% попуст, а еден од деновите ќе биде и на 75%. Така да ако ти се чека, можеш за 2 евра да ја земеш.
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
1.501
Поени од реакции
1.433
Се очекува на 14ти да почне распродажбата на Стим и ќе трае 10-14 дена. CS најверојатно ќе биде на 50% попуст, а еден од деновите ќе биде и на 75%. Така да ако ти се чека, можеш за 2 евра да ја земеш.
А ќе пишува ли на официјалната страна на Стим кога ќе има 75% попуст.. Јас ќе проверувам секој ден ако пишува..
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
4.979
Поени од реакции
5.416
А ќе пишува ли на официјалната страна на Стим кога ќе има 75% попуст.. Јас ќе проверувам секој ден ако пишува..
Ќе има, ќе видиш голема слика со сите игри што се на попуст тој ден.
 
На врв Bottom