Na`Vi Bots

Член од
4 септември 2010
Мислења
1.501
Поени од реакции
1.433
Пред некое време дознав дека можете да играте со Brus Lee, Brad Pit, Jet Lee :cool:.. И други познати личности :) Ова е измислено од кланот Na`Vi и се вклучува на New Game, можете да симнете и ако снемате нет да си се забавувате :cool:.. Еве како тоа изгледа..
Модот е како детмеч :)
Можете да го симнете од овде: http://www.mediafire.com/?vaaj1us1a1moih0
Фајлот е зипован кога ќе го екстрактирате имате "Read Me" отворете го и имате инструкции како да го инсталирате... Уживајте :cool:
 
Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.502
Поени од реакции
8.713
Ги имам пробано можам да кажам дека се одлични за усовршување на аимот. Вреди да се проба за поактивните играчи..
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
1.501
Поени од реакции
1.433
Ги имам пробано можам да кажам дека се одлични за усовршување на аимот. Вреди да се проба за поактивните играчи..
Да, но тешко е да ги утепаш.. Како аим да имаат.. Јас се тренирам на нив.. Наместам 20 ботови јас со уште 1 сите со ножови само јас со пушка (и тој од кај мене со нож) и си ги тепам.. Морам да се пофалам дека малце станав појак од кога ги стаив.. Сега немам Кантер, но планирам за 2-3 дена да ја купам оригиналот на Стим :)
 
Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.502
Поени од реакции
8.713
Да, но тешко е да ги утепаш.. Како аим да имаат.. Јас се тренирам на нив.. Наместам 20 ботови јас со уште 1 сите со ножови само јас со пушка (и тој од кај мене со нож) и си ги тепам.. Морам да се пофалам дека малце станав појак од кога ги стаив.. Сега немам Кантер, но планирам за 2-3 дена да ја купам оригиналот на Стим :)
Ако си почетник тешто ке ти оди ти советувам играј ги нормалните ботови но со детмеч мод, со тек на време со усовршување на играта ке немаш проблем со овие....
 
Член од
7 јануари 2008
Мислења
5.366
Поени од реакции
803
Ги имам пробано можам да кажам дека се одлични за усовршување на аимот. Вреди да се проба за поактивните играчи..
Имаш играно со zbots на expert мод :D ?
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
1.501
Поени од реакции
1.433
Ако си почетник тешто ке ти оди ти советувам играј ги нормалните ботови но со детмеч мод, со тек на време со усовршување на играта ке немаш проблем со овие....
Почетник од 2004 сум јас :) :pos:
 
Член од
19 јуни 2012
Мислења
404
Поени од реакции
417
Да, но тешко е да ги утепаш.. Како аим да имаат.. Јас се тренирам на нив.. Наместам 20 ботови јас со уште 1 сите со ножови само јас со пушка (и тој од кај мене со нож) и си ги тепам.. Морам да се пофалам дека малце станав појак од кога ги стаив.. Сега немам Кантер, но планирам за 2-3 дена да ја купам оригиналот на Стим :)
A во што е разликата помеѓу steam верзијата и обичната ??
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
1.501
Поени од реакции
1.433
A во што е разликата помеѓу steam верзијата и обичната ??
Преку Стим неможеш да вклучеш чит и додека играш можеш да си пишуваш со некој пријател што го имаш на Стимот или додека си мртов можеш да пребаруваш нешто на интернет без да ја минимизираш кантерот. Има уште многу работи..
 
Член од
19 јуни 2012
Мислења
404
Поени од реакции
417
Преку Стим неможеш да вклучеш чит и додека играш можеш да си пишуваш со некој пријател што го имаш на Стимот или додека си мртов можеш да пребаруваш нешто на интернет без да ја минимизираш кантерот. Има уште многу работи..
и од кај се купува Стим ? и колку е ? :)
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
1.501
Поени од реакции
1.433
Кантер Страјк 1.6 заедно со Кондишн Зеро е 7,99€ односно 490 денари.
Можеш да ја купиш од официјалната страна на Стим. Директен линк http://store.steampowered.com/app/10/.
Треба прво акаунт да направиш па да ја купиш, па кога ќе ја купиш во рок од неколку часа ќе ти стигне на акаунтот и ќе можеш да ја играш.
 

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.190
Поени од реакции
1.192
Сака некој да му продадам? Стим?
 
Член од
13 февруари 2007
Мислења
4.979
Поени од реакции
5.416
Абе не ми треба ќе си купам јас утре или задутре :D
Кантер Страјк 1.6 заедно со Кондишн Зеро е 7,99€ односно 490 денари.
Можеш да ја купиш од официјалната страна на Стим. Директен линк http://store.steampowered.com/app/10/.
Треба прво акаунт да направиш па да ја купиш, па кога ќе ја купиш во рок од неколку часа ќе ти стигне на акаунтот и ќе можеш да ја играш.
Причекај неколку дена, ќе има попусти на Стим, ќе можеш да си ја земеш за 2-4 евра.

Иначе кога ќе ја купиш, одма ти се појавува во акаунтот и можеш да ја инсталираш, не треба да чекаш неколку саати.
 
На врв Bottom