Music Idol 3

Статус
Затворена за нови мислења.

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Девојката вчера беше одлична, така да не ви поминуваат баш коментарите. Девојката е родена за на сцена, си има музичка основа исто така зад себе, така да единствено би била задовоолна ако она победи доколку не победи Тарабунов:smir: Маги за 2. место, Тара за 1 . место - Музички Идол.
Според мене вчера најлошо отпеа Русина
Не би се согласил дека беше баш одлична... знае да се претстави и многу подобро ...но сепак од сето тоа што го испеа во Идол заслужено и е финалето !!!
 
Член од
4 септември 2008
Мислења
951
Поени од реакции
18
Не би се согласил дека беше баш одлична... знае да се претстави и многу подобро ...но сепак од сето тоа што го испеа во Идол заслужено и е финалето !!!
Aбе и Аце дека му пресахнала устата и Боjaн па и сите са грешали. Веке се гледа предсаване како цело. За мен Бојан е по комплексен од Аце. Аце могат да го аресват жените, ама само рок му лега. Бојан - идол
 
Член од
20 октомври 2008
Мислења
216
Поени од реакции
6
На финалот мислам ке бидат Маги и Боjан. Во среда ке си оди Преслава или Русина.
 
Член од
4 септември 2008
Мислења
951
Поени од реакции
18
На финалот мислам ке бидат Маги и Боjан. Во среда ке си оди Преслава или Русина.
Русина ке е за жал. И накраиот ке победи не кои е наи добар, а за кого повеке ке гласат. Сметам дека ке е Бојан. Бугарите гласат и за македонците. Македонците ке си гласат за нивните и така сметам Бојан дека е моиот фаворит со Маги ке собере повеке.
 
Член од
8 април 2009
Мислења
13
Поени од реакции
2
Догодина Иван и Андреj ке организират 2 отделни Идоли - еден за Бугариjа и еден за Македониjа.
 
Член од
8 април 2009
Мислења
30
Поени од реакции
0
Догодина Иван и Андреj ке организират 2 отделни Идоли - еден за Бугариjа и еден за Македониjа.
Не знам от дека имааш оваа информациjа, но шансовите во Бугариjа да има догодина Идол са малки, заради реjтингот. Требе почивка. За Македониjа не знам дали ке праат собствено шоу, но пазарот им е малак и ке биде трудно да си избиjат инвестициите.
 
Член од
1 април 2009
Мислења
19
Поени од реакции
0
Втора спасена е... Преслава!:helou:
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
Втора спасена е... Преслава!:helou:
:nesvest: леле бре, не е можно, таа е најслаба од сите. Сега треба да испадне некој од моите тројца фаворити
Се плашам дека тоа ќе биде Александар или Бојан:nesum:
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Преслава :tapp: Значи на македонците така ги заебаа цело време добри и кога дојде време за финале велат бугари требало да бидат...па тогаш ако треба да бидат бугари во финале,зошто ги повикаа и македонците да учествуват ?? иначе Русина повеќе ми се допадна од Преслава ...
 

devojka111

i'm real
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.937
Поени од реакции
148
Преслава :tapp: Значи на македонците така ги заебаа цело време добри и кога дојде време за финале велат бугари требало да бидат...па тогаш ако треба да бидат бугари во финале,зошто ги повикаа и македонците да учествуват ?? иначе Русина повеќе ми се допадна од Преслава ...
Знаеш и на крај краја нека не победат Александар или Бојан, важно е некој во земјава сега да се заинтересира за нив, да им направи кариера овде во Македонија, а не да ги земат Бугарите, зошто дечките стварно се потенцијал и не треба да ги испуштиме.
 
Член од
2 октомври 2008
Мислења
1.016
Поени од реакции
50
Преслава :tapp: Значи на македонците така ги заебаа цело време добри и кога дојде време за финале велат бугари требало да бидат...па тогаш ако треба да бидат бугари во финале,зошто ги повикаа и македонците да учествуват ?? иначе Русина повеќе ми се допадна од Преслава ...
Добро бе брат шо плачиш сеа? Нормално дека за Бугари ќе гласат. Остај то музиката нема граници ова она. Еден наш да влези во финале на коњ сме. А нашите се пријавија за да ги видат луѓето посебно од естрадата дека имат квалитет. Бојан има изваено неколку песни и пред да се пријави, ама никој од кур не го маваше. После ова и на Бојан и на Александар ќе му е многу полесно да изградат кариера, нешто слично како Ноне шо напрај.

Убо ќе биди двата да влезат во финале, ама тешко веројатно. Уште потешко некој да победи.
 
Член од
18 април 2009
Мислења
11
Поени од реакции
3
Да и јас сметам што не е за плач работата, не се македонците "заебани цело време", туку може да им е само от корист учеството во шоуто. За жал кога победителот се решава со популарно гласане, не секогаш најдобриот е победител, но истинската победа на вашите момчина е тоа што тие убедливо покажали пред цела Бугарија и Македонија што се квалитетни пеачи и можеме само да им пожелиме успешна кариера. јас сум за Бојан, за мене тој е најдобриот учесник во шоуто.
 
Член од
20 октомври 2008
Мислења
216
Поени од реакции
6
Мислев дека Боjан ке биде спасен ама, се спаси Преслава. Преслава е многу натурален човек (или барем се покажува како таков), дали затоа зашто е од малко градче или за нешто друго незнам. Во секоj случаj секогаш дава 100% од тоа што го може, па дури и да е малку.
 
Член од
18 септември 2007
Мислења
2.547
Поени од реакции
33
Не очекував Преслава да се спаси. До душа одлично испеа денес и Русина исто така, но Бојан и Александар беа подобри вчера. Ќе биде тешко утре. Не сакам никој од нив да испадне.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom