Music Idol 3, Mустафа - новиот талент кој ја замени Кен Ли

MacedonianSun

herE I gO agaiN!
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
33
Новиот талент на Бугарите во Music Idol 3 !


Изведувачот се вика Мустафа и е пак од Варна. Дали таму ги фаќа од морето, дали му влијае плимата и осеката не знам јас:toe:.

Мислам дека овој талент ке ја надмине и ланската шампионка со песната Кен Ли :pos2:. Страшна работа се Бугарите, нема што, од таму се раѓаат вакви таленти, никаде на друго место. :pos2:
Инаку песната која сака да ја пее е Tracy Chapman - Give me one reason.
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.878
Поени од реакции
23.243
Новиот талент на Бугарите во Music Idol 3 !


Изведувачот се вика Мустафа и е пак од Варна. Дали таму ги фаќа од морето, дали му влијае плимата и осеката не знам јас:toe:.

Мислам дека овој талент ке ја надмине и ланската шампионка со песната Кен Ли :pos2:. Страшна работа се Бугарите, нема што, од таму се раѓаат вакви таленти, никаде на друго место. :pos2:
Инаку песната која сака да ја пее е Tracy Chapman - Give me one reason.

Аууууууу го глеав сабајле се згазив од смеење,

Ѕвер е братов
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Е де, ништо посебно од копуков, на чело му пишува дека е акнат со копито.
Поинтересно е кога таа плавушана се соблака, за тоа отворете клип а не за пациентов.
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.878
Поени од реакции
23.243
Е де, ништо посебно од копуков, на чело му пишува дека е акнат со копито.
Поинтересно е кога таа плавушана се соблака, за тоа отворете клип а не за пациентов.

Абе братов е пациент, да се насмеемо

а ти ако ти е до :drk: имаш страници специјализирани за голотиње и такви ствари, аи БТВ таја плавата не е ништо посебно :tapp:
 

SV-Strange

Sorcerer Supreme
Член од
27 август 2007
Мислења
3.604
Поени од реакции
367
Добро чим не е, ти на тие специјализирани барај во геј секција, поинтересно да ти биде.
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.279
Поени од реакции
17.958
Абе добар е и дечково ама мислам дека со Кен Лииии неможе сеуште.Кен Ли сепак ти е класика,а знаеш арно викаш нешто излгеда има во Варна што толку глупи испаѓаат луѓево.Одвај чекам да видам догодина што ќе налета од Варна.
 
П

Паган-др

Гостин
Не го дирајте бе од него ѕвезда ке стане. :)
 

MacedonianSun

herE I gO agaiN!
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
33
Хаха :pos2:
Веќе е станат звезда, лол.
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Koj talenti samo izlevat od tam:))
 

LiGLaTa

PartY AnimaL =)
Член од
10 јуни 2008
Мислења
310
Поени од реакции
10
Дефинитивно ќе идам во Бугарија на часови по Англиски.. :wink: Вакви таленти немам виденоо... :tapp:
 

paradigm

The one&only
Член од
11 јуни 2007
Мислења
379
Поени од реакции
5
Moже да се зезате колко сакате ама овие се мангали кои ги има навсегде па има ги и каj нас,това е нешто совсем нормално.
Има и други от кои може да се поучите не само на англиски туку и на певане :smir:

Колко и да се опитаха некои да изполитизират таа година конкурса и кастинга в Скопие се jaвиха много таленти от Македониja.Видите дечкото е само на 19 а што прави им скри шапките на всичките
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
0.33 sec pazete faca....
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Никој и ништо не може да ја надмине Кен Ли. Она беше и ќе си остане легенда, сите после неа, не се тоа тоа.:icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom