Moviemakers?

Член од
20 август 2008
Мислења
87
Поени од реакции
46
Така децана да ги лажиш. Не мене. Не пијам нафта.
Зашто мислиш дека сакам да те лажам? Што ќе добијам од тоа ако те излажам? Дали ја следиш ти мувимејкинг сцената по сите гејминг сајтови да утврдиш дека не е така? Во 1.6 сцената моментално ние сме најдобри, сакаш верувај сакаш не. Сега ќе го пуштиме и нашиот нов сајт па ако толку мислиш дека те лажам, зачлени се и види си сам :) Ако немаш нешто по паметно да кажеш, слободно оди си од темава.
 
B

BrunoFresh

Гостин
Зашто мислиш дека сакам да те лажам? Што ќе добијам од тоа ако те излажам? Дали ја следиш ти мувимејкинг сцената по сите гејминг сајтови да утврдиш дека не е така? Во 1.6 сцената моментално ние сме најдобри, сакаш верувај сакаш не. Сега ќе го пуштиме и нашиот нов сајт па ако толку мислиш дека те лажам, зачлени се и види си сам :) Ако немаш нешто по паметно да кажеш, слободно оди си од темава.
не си интересен. А не сум глуп. Толку од муабето.
 

Брзии

Бело сунце, Бело небо, иди даље бог те јебо!
Член од
15 јануари 2012
Мислења
1.026
Поени од реакции
481
Eve neshto i od mene
 
Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.502
Поени од реакции
8.713
@Лубртикант Очигледно не си доволно упатен во оваа темам, а воедно AuthenticPictures е една од најдобрите заедници за едитирање на кантер страјк клипчина...
 

Брзии

Бело сунце, Бело небо, иди даље бог те јебо!
Член од
15 јануари 2012
Мислења
1.026
Поени од реакции
481
@Лубртикант Очигледно не си доволно упатен во оваа темам, а воедно AuthenticPictures е една од најдобрите заедници за едитирање на кантер страјк клипчина...
Всушност не се повеќе познати од Dynamic Arts Или Sparkles Productions..
 

Брзии

Бело сунце, Бело небо, иди даље бог те јебо!
Член од
15 јануари 2012
Мислења
1.026
Поени од реакции
481
Напоменав дека воедно е една од најдобрите знаедници не реков дека е најдобра или најпозната.
Се извинувам и јас инаку пак се "подобри" другите. Една работа што е во AuthenticPictures е тоа што работат само на Counter Strike 1.6, деодека овие другиве прават и COD видеа и CSS...
 
Член од
28 јануари 2012
Мислења
4.502
Поени од реакции
8.713
Епа ја тоа и го напоменав дека е една од најдобрите заедници за едитирање на Кантер Страјк клипчиња.
 

Брзии

Бело сунце, Бело небо, иди даље бог те јебо!
Член од
15 јануари 2012
Мислења
1.026
Поени од реакции
481
Ајде да ја живнеме малку темава! Еве едно ново клипче од менее :D
 
Член од
24 март 2012
Мислења
579
Поени од реакции
527
Алал да му е на Игор,стварно дечкото има талент само шо е Inactive.
BTW : Waxigaz liked :]
 
На врв Bottom