Molten - приватен сервер

Член од
8 февруари 2007
Мислења
2.931
Поени од реакции
249
копилиња се.. ми го избришаа акаунтот имав невероватни херои .. :/
 

_DaMneD_

убиец со чуство
Член од
13 ноември 2009
Мислења
43
Поени од реакции
7
Гледам многу го фалите серверов го имам симнато 4.0.6 пачот си направив акаунт на молтен ама неможам да најдам од каде да симанм лаунчер за да ја играм играта ве молам помагајте оти баги сум загреан сега :D
 
Член од
30 јануари 2011
Мислења
1.264
Поени од реакции
1.079
Има некој на Neltharion? Чат-пат по некој македонец се среќава, ама изгледа повеќето се од алијанса со познатото mkd на крај :D
Направив акаунтче на Deathwing ради ова трансферов што ќе биде да видам што фацки има, гледам гилд Macedonians нешто...
 
Член од
5 февруари 2012
Мислења
13
Поени од реакции
1
Има некој на Neltharion? Чат-пат по некој македонец се среќава, ама изгледа повеќето се од алијанса со познатото mkd на крај :D
Направив акаунтче на Deathwing ради ова трансферов што ќе биде да видам што фацки има, гледам гилд Macedonians нешто...
Па треба да има со новиов трансфер некој Македонски гилд
иначе што класа играш? :)
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.505
Не знам кој му кур бизнис..имав два карактери едниот 75 другиот 60-ти и си ги играв редовно до пред летото и сега пред некое време се уклучвам на истиот акаунт гледам ми ги нема двата..му пуштив порака за ова работа рецка не ми маваат:facepalm:..а ми го имаше третиот карактер од 33 лвл:tapp:.. со хантерот се отепав од играње да развијам скилс и професии и се за џабе
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
11.566
Поени од реакции
27.195
Зима иде ќе се плети wow.
Има ли некој на Sargeras ?
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.505
Па ај у курац 70% од квестојте на катаклизам териториите над 80 лвл се багирани и во Нортленд на тие дејлите треба да се левелира а тие едвај експирианс даваат за поголем лвл не стига плус и тие се багирани кој од кој..колку бев радосен кога го почнував кога видов во Нордленд и Улдум со Хијал териториите колку се багирани се изнервирав тоа чудо нешто...немом да си го долевелирам друидот ..плус па истанците се затворени а на бателграунд ништо живо не иди..не знам што му е филмот..во гилдот како здрвени некој се ги прашвам не знаат да одговорат
--- надополнето: 21 декември 2012 во 04:38 ---
Зима иде ќе се плети wow.
Има ли некој на Sargeras ?
Саргерс мислам беше онај X20 така?
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Па ај у курац 70% од квестојте на катаклизам териториите над 80 лвл се багирани и во Нортленд на тие дејлите треба да се левелира а тие едвај експирианс даваат за поголем лвл не стига плус и тие се багирани кој од кој..колку бев радосен кога го почнував кога видов во Нордленд и Улдум со Хијал териториите колку се багирани се изнервирав тоа чудо нешто...немом да си го долевелирам друидот ..плус па истанците се затворени а на бателграунд ништо живо не иди..не знам што му е филмот..во гилдот како здрвени некој се ги прашвам не знаат да одговорат
--- надополнето: 21 декември 2012 во 04:38 ---


Саргерс мислам беше онај X20 така?
Па кој те тера да играш катаклизам.
Играј вотлк, 99.9% скриптиран до перфекција.
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
11.566
Поени од реакции
27.195
Па ај у курац 70% од квестојте на катаклизам териториите над 80 лвл се багирани и во Нортленд на тие дејлите треба да се левелира а тие едвај експирианс даваат за поголем лвл не стига плус и тие се багирани кој од кој..колку бев радосен кога го почнував кога видов во Нордленд и Улдум со Хијал териториите колку се багирани се изнервирав тоа чудо нешто...немом да си го долевелирам друидот ..плус па истанците се затворени а на бателграунд ништо живо не иди..не знам што му е филмот..во гилдот како здрвени некој се ги прашвам не знаат да одговорат
--- надополнето: 21 декември 2012 во 04:38 ---


Саргерс мислам беше онај X20 така?
Да тој е, во Улдум 90% од мисиите се минат и Хијал исто.
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.505
Па кој те тера да играш катаклизам.
Играј вотлк, 99.9% скриптиран до перфекција.
нема шмек..сега кога сите почнаа да играат катаклизам јас да се враќам на воткл нема смисла
 
Член од
27 октомври 2009
Мислења
113
Поени од реакции
30
Ако е заинтересиран некој за премиум акаунт, 3 карактери на Frostwolf, нека пише.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom