Miranda Sings

  • Креатор на темата staycalm
  • Време на започнување
S

staycalm

Гостин
Дали до сега имате гледано видео од Миранда, дали ве смее или ве иритира?
Мене лично на моменти ми е многу смешна, и кога и да гледам нејзино видео се орасположувам :D
Подолу следуваат неколку од најновите видеа :icon_lol:



Миранда е измислен лик од Coleen
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.000
Поени од реакции
84.535
Еј и за Миранда стигна да се отвори тема на кајганава ?

Добра си е Миранда, интересен лик, добра смисла за хумор има, иако има и помалку смешни видеа, ама нормално too much од едно нешто после некое време и не е тоа тоа.

Тамбс ап (y)
 
S

staycalm

Гостин
Еј и за Миранда стигна да се отвори тема на кајганава ?

Добра си е Миранда, интересен лик, добра смисла за хумор има, иако има и помалку смешни видеа, ама нормално too much од едно нешто после некое време и не е тоа тоа.

Тамбс ап (y)
if u think about it too much, then u think about it. - my uncle always sayns that :свиркам:
едит: 100 пати те цитирав нејќеше да се постира и одеднаш 10 поста се појавија ха
 
Член од
16 септември 2013
Мислења
702
Поени од реакции
691
Неколку клипчиња сум погледнал од Миранда. Онака, кул е
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Џена Марблс и Грејс! Други јутјуберки не признавам.


ПС - Оваа еднаш нели се појави на едно видео на Лејна? Или сум ја помешал јас ..
 
S

staycalm

Гостин
Џена Марблс и Грејс! Други јутјуберки не признавам.


ПС - Оваа еднаш нели се појави на едно видео на Лејна? Или сум ја помешал јас ..
Мои јутјуберКИ фаворити: Miranda, Coleen, Rebecca Black :D, интересни ми се лиз баг, грејс, рејчел белинџер и уште неколку но не гледам често видеа од овие.
А кои јутјубери ги признаваш? :D

Инаку да, се појави во видео на Laina пред 4-5 месеци
 
D

devojcence

Гостин
miranda, sings, joey graceffa, shane, zoella, grace helbig, casper i ostanati americko- angliski decki i devojki se onaka vise videna rabota i toa e toa.
 
S

staycalm

Гостин
po greska mi e stavena uredu e :)[DOUBLEPOST=1402327149][/DOUBLEPOST]inace devojkata ima i strana so daily vlog so normalna sodrzina :)[DOUBLEPOST=1402327229][/DOUBLEPOST]http://youtu.be/uExkb1Z0TaA :)[DOUBLEPOST=1402327391][/DOUBLEPOST]http://youtu.be/5sPN5WsEmQo :)
Секое видео и е со нормална содржина нејзе. :pos: Секое видео прикачено со ликот Миранда е во комедичен стил. Нема такви „нормални содржини“ :icon_lol:

Eве да научите како да јавате дете :свиркам:
 

M-1

Добро утро Махачкала!
Член од
6 септември 2010
Мислења
4.243
Поени од реакции
7.363
Многу ми е фенси и симпатична :rolleyes:
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.000
Поени од реакции
84.535
Инаку @staycalm заборави ова во првиот пост и ова да го оставиш :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom