Microsoft Office

Член од
12 март 2009
Мислења
11.563
Поени од реакции
9.201
Пошто не можев да најдам соодветна тема, отварам нова па нека спои некој модератор.
Ми треба некој курс/туториал во формат на пдф или видео ( би сакал повеќе во видео формат ) за Микрософт Офис. Линк, торент, име на туториалот било што.
Благодарам
 
На врв Bottom