Mi (Xiaomi) телефони и техничка поддршка !

Член од
11 април 2012
Мислења
3.777
Поени од реакции
3.921
Искрено , во моментов би земал било каков телефон на кој ќе можам да ја играм Real Racing 3
Телефонов (RN11PRO 5G) има некој глуп баг откако се апдејтуваше на андроид 12 пред едно 5-6 месеци ... Имено , мисли дека имам врзано блутут контролер ,и командите на телефонот ми се блокирани .Истово се дешава и на други игри , и абер немаат да го оправат

Да не беше глупиов баг , ќе си терав со телефонов уште, ама ова не можам да "му го простам" .

Sent from my 2201116SG using Tapatalk
Купи контролер ондак друже, поефтино е него нов телефон :)
 

Флеш

Шејтан на Махалата
Член од
23 март 2009
Мислења
8.222
Поени од реакции
8.638
би ти рекол да идеш на Поко X5 Pro, снапдрагон чип има, брзо полнење, амолед, многу солиден телефон.
X3 pro имам .... Мислам беше верзија 2020 излезен .... Сеа имам и андроид 12 и миуи 14 уште држи стандарт . Супер серија се поко про Х
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
19.265
Поени од реакции
30.182
X3 pro имам .... Мислам беше верзија 2020 излезен .... Сеа имам и андроид 12 и миуи 14 уште држи стандарт . Супер серија се поко про Х
и мене ми стигна сега апдејт за МИУИ 14 со андроид 12 и после 2 години го држат сапортот ко што треба. Ќе видиме понатака дали ќе продолжат.
 
Член од
21 ноември 2011
Мислења
757
Поени од реакции
314
Реално дури заврши сапортот...ќе земете нови телефони :)
btw на Xiaomi Mi 11 Lite 5G сум и си ги доби сите апдејти засега
 

Kajgana Shop

На врв Bottom