Megaoutlet

Член од
8 април 2014
Мислења
113
Поени од реакции
9
Zdravo na site !!! Za brzo sakam da odam do Solun,potocno do Megaoutlet za da si kupam patiki,pa dali bil nekoj sega brzo i zaradi toa sto za prv pat ke odam do tamu,sakam da mi poobjasnite kakvi se cenite,koga ima popusti,dail ima modeli i golemini i slicno...
Fala :)
 
M

macgowan

Гостин
Zdravo na site !!! Za brzo sakam da odam do Solun,potocno do Megaoutlet za da si kupam patiki,pa dali bil nekoj sega brzo i zaradi toa sto za prv pat ke odam do tamu,sakam da mi poobjasnite kakvi se cenite,koga ima popusti,dail ima modeli i golemini i slicno...
Fala :)
Кај секој е различно, зависи што бараш. Бев во сабота да купувам за син ми ама ништо не бендиса (од тоа што го бараше) ми рече `малку` фушарски било се. Цените се ниски од тоа што го видов, зависи што бараш. Големини има исто колку видов.
 

SpiderWeb

ја заменува титулата под името во вашите мислења.
Член од
12 мај 2008
Мислења
630
Поени од реакции
620
Zdravo na site !!! Za brzo sakam da odam do Solun,potocno do Megaoutlet za da si kupam patiki,pa dali bil nekoj sega brzo i zaradi toa sto za prv pat ke odam do tamu,sakam da mi poobjasnite kakvi se cenite,koga ima popusti,dail ima modeli i golemini i slicno...
Fala :)
Кога веќе одиш за патики, да поминеш и во One Salonica, не можам да речам дека има повеќе избор на патики, но се наоѓа нешто поразлично. А дефинитивно има повеќе спортска опрема од Mega Outlet (во Adidas и Nike), плус и некои екстра продавници што јас лично ги преферирам, како Polo Ralph Lauren Factory Store.
 
Член од
8 април 2014
Мислења
113
Поени од реакции
9
Baram za basket specijalno,ponovi modeli..[DOUBLEPOST=1487886267][/DOUBLEPOST]
Кај секој е различно, зависи што бараш. Бев во сабота да купувам за син ми ама ништо не бендиса (од тоа што го бараше) ми рече `малку` фушарски било се. Цените се ниски од тоа што го видов, зависи што бараш. Големини има исто колку видов.
Modeli da ne zapameti?
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
6.573
Поени од реакции
5.546
Bev pred 2 meseci vo Megaoutlet vo Nike imase kosarkarski patiki za 30-40€
у Фила два пара имаше за 25е
иначе за машки немаше нешо добри патики у најк а сите се движеа до 70е


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
На врв Bottom