MaxTV IPTV телевизија (Македонски Телеком) генерална дискусија (новости, прашања, проблеми)

Член од
15 јули 2007
Мислења
14.902
Поени од реакции
7.570
За тие што се од регионот Тетово - Гостивар пуштен е новиот тв канал Kiss&Menada. Реден број 41.

Можеби ќе се појави web стрим некогаш па така да кој не е од овие градови и селата таму ќе може да го ѕирне овој канал.
 
Член од
31 декември 2017
Мислења
271
Поени од реакции
114
Na Telekabel :eurosport 1 i 2, tv nova s, discovery kanalite, HRT 1,rai 1, Mtv europe, i drugite Mtv kanali slobodno.... Uzivajte luge, zivotot e kratok, utre vo 9.30 navivame za Novak na Eurosport 1........bye bye. T( Lele) kom
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.902
Поени од реакции
7.570
Na Telekabel :eurosport 1 i 2, tv nova s, discovery kanalite, HRT 1,rai 1, Mtv europe, i drugite Mtv kanali slobodno.... Uzivajte luge, zivotot e kratok, utre vo 9.30 navivame za Novak na Eurosport 1........bye bye. T( Lele) kom
Телекабел за жал колку што знам не е достапен во сите градови.
 
Член од
31 декември 2017
Мислења
271
Поени од реакции
114
Ako imate HRT 1,a Telekom go nema, ke zaboraviM e na turski sapunici.... Ke se zabavuvMe so Tarik i "KOJ SAKA DA BIDE MILIONER.".... Potrudete se malce
 
Член од
30 декември 2018
Мислења
74
Поени од реакции
10
Има ли некој некоја информација за нови канали како на пример Nova HRT Eurosport
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.902
Поени од реакции
7.570
Има ли некој некоја информација за нови канали како на пример Nova HRT Eurosport
Мене ми пишаа дека на пролет ќе има нови канали ама не знам дали нешто ова што ти го наброја. Март некаде 20 и некој им истекуваат авторските права за каналите на United Media па кога ќе продолжуваат договор сигурно ќе се додадат и уште некој од United Media. 100% сум убеден дека ќе бидат Brainz, SK Esport, Nova S a супер ќе е да се додадат уште некој плус. HRT би сакал да го вратат после неколку години откако го исклучија исто и Еurosport aма нешто тешко да дојде тоа.
 
Член од
21 ноември 2011
Мислења
1.135
Поени од реакции
550
 

head

ЧОВЕКОТ СО МАЛО ТЕЛО
Член од
15 септември 2005
Мислења
1.361
Поени од реакции
513
Среќна нова 49

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.335
Поени од реакции
2.224
ова точно ли е шо е работава ?
пише дека ке даваат вечер на арена спорт, како ке снема ?
 

Јефто

@JeftoMKD | Јефто™
Член од
30 октомври 2011
Мислења
2.729
Поени од реакции
1.306
Предупредено си беше... :)

Поддршка за операторите и те како!
Автоматски споено мислење:

ова точно ли е шо е работава ?
пише дека ке даваат вечер на арена спорт, како ке снема ?
Бојкот на законот :) Кратко и јасно, поддршка од мене колку и да е радикална.
 
Член од
11 декември 2009
Мислења
292
Поени од реакции
103
Не ми е јасно, нема да ги има арените спорт клуб хбо филмските??? Еве ги има сите
Катастрофа срамота па ова го нема ни во северна Кореја ни во афричките најскапани држави. Значи ние сме дното на светов да ти ебам и државата скапана и све

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom