Mafia II

Silvio

Strength And Honor
Член од
21 јануари 2009
Мислења
311
Поени од реакции
166
Ако може некој да ми прати линк за демото по ПП од двојкава. Само да не биде фејк или со ерори милијарда. Да ја пробам играва за да знам дали да ја очекувам со големо или со помало нетрпение :)
 
Член од
12 јануари 2010
Мислења
55
Поени од реакции
0
Ако може некој да ми прати линк за демото по ПП од двојкава. Само да не биде фејк или со ерори милијарда. Да ја пробам играва за да знам дали да ја очекувам со големо или со помало нетрпение :)
Играта уште нема демо...читај малце поназад у форумов....

There is a mafia 2 beta circling the internet and being downloaded from popular torrent websites. I fell victim to this, so I’m just letting you guys know that it’s a fake. It’s in the form of a .zix file which is a major hassle to open. After opening the file you are presented with over 4gb of errors and useless content, none of which works. !

...
Али ја би ти препорачал да ја чекаш со големо нетрпение зашо мислам дека ке биде нешто многу добро.. ;)
 
Член од
12 јануари 2010
Мислења
55
Поени од реакции
0
Уффф леле јако..
Не сум проверил неколку дена и денес се изненадив :)
Едвај чекам да искочи :vozbud::vozbud::vozbud:
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Ѕверска игра е стварно а ќе може онлајн да се игра?
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.846
Ѕверска игра е стварно а ќе може онлајн да се игра?
Ако би имало multiplayer опција, сигурно не би се играло за без пари, со симната игра. Ќе мораш оригиналче. :)
 
Член од
12 јануари 2010
Мислења
55
Поени од реакции
0
Па и оригиналче би ја купил да ти кажам...али нема да има онлајн не верувам мафиа да ја напраат и онлајн :)
 
Член од
17 август 2009
Мислења
3.621
Поени од реакции
5.145
многу јака игрица , инчае еве за некој што го интересира каков ќе биде Gameplay
изгледа навистина ЗВЕРСКИ
 
Член од
12 јануари 2010
Мислења
55
Поени од реакции
0
По се изгледа сепак ќе има и демо за оваа игра, оваа информација ја видов денес на официјалната страна..
http://www.mafia2game.com/community/us/home.php, а кој го мрзи да отвара, нека прочита одма..


MAFIA II DEMO COMING IN AUGUST

Mafia II will be getting a demo to PS3, Xbox 360, and PC this August ahead of its release on August 24th! Stay tuned for an exact download date, and get ready to step into Empire Bay. Meanwhile, if you're at E3, stop by the booth to get a sneak peek!

Малце е касно, но ќе видиме:smir:
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Ја затупеа со играва. Сериозно, не е Диабло 3 ебате па да чекаме 3 години од најавување. Плус досега виденото во акција и не е нешто сјајно, а после GTA IV и сега LCS уште помал интерес ќе има...
Се надевам дека знаат што праат. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom