Lockerz, Beterz, VK, E-casting и други сајтови за "заработувачка"

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
јас го порачав рејзер падот, и кога го кликнав последното копче ми излезе Site offline е сега не знам дали ке ми стаса или не, гледам поените сеуште ми се исти т.е нема одземено
edit: гледам не ми стаса меил, значи нема ни падот да ми стигне :(
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Оп.а, успеав со другиот јузер да соберам уште едно Wii, откако беше Fresh out на iPod-от и PS3-ката.

Среќа другиот е регистриран на братучед ми, па ќе му даам да си поигра еднаш за оваа услуга.

едит - јес, нарачав и iPod Nano 8 гига, фала богу!
 
Член од
16 октомври 2009
Мислења
38
Поени од реакции
9
Оп.а, успеав со другиот јузер да соберам уште едно Wii, откако беше Fresh out на iPod-от и PS3-ката.

Среќа другиот е регистриран на братучед ми, па ќе му даам да си поигра еднаш за оваа услуга.

едит - јес, нарачав и iPod Nano 8 гига, фала богу!

Daj boze da ti stignat ama dodeka ne vidam dokaz mnogu ne veruvam iako i jas si pribiram poeni :D Aama vo sekoj slucaj veruvam vo ona sto go gledam a ne vo ona sto go kazuvaat:tv::tv::tv:
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.718
Поени од реакции
52.652
Оп.а, успеав со другиот јузер да соберам уште едно Wii, откако беше Fresh out на iPod-от и PS3-ката.

Среќа другиот е регистриран на братучед ми, па ќе му даам да си поигра еднаш за оваа услуга.

едит - јес, нарачав и iPod Nano 8 гига, фала богу!
Колку срека имаш Мац. PSP, 2 Nintendo Wii и iPod Nano.
 
Член од
30 август 2009
Мислења
584
Поени од реакции
212
Оп.а, успеав со другиот јузер да соберам уште едно Wii, откако беше Fresh out на iPod-от и PS3-ката.

Среќа другиот е регистриран на братучед ми, па ќе му даам да си поигра еднаш за оваа услуга.

едит - јес, нарачав и iPod Nano 8 гига, фала богу!
Друже ти имаш брз нет така ?:helou::baeh:
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.848
Абе луге не глеате ли дека ве заебава?



Сори, партибрејкер:-D
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
Колку срека имаш Мац. PSP, 2 Nintendo Wii и iPod Nano.
Чекам Piaggo-то во тој последниот екстра апдејт во 23.00 по наше.

Ми пратија по мејл, ваљда и вас ви стигна мејл со ова:

"We are sorry for the inconvenience of our servers downtime, so a bit of good news - We are having an extra re-stock at 05.00 PM GMT -7. We hope that our server tweaks and upgrades will enable EVERYONE to purchase some gadgets with their hard earned PTZ's.
Check the page frequently in the next hour for more info"
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.718
Поени од реакции
52.652
Чекам Piaggo-то во тој последниот екстра апдејт во 23.00 по наше.

Ми пратија по мејл, ваљда и вас ви стигна мејл со ова:

"We are sorry for the inconvenience of our servers downtime, so a bit of good news - We are having an extra re-stock at 05.00 PM GMT -7. We hope that our server tweaks and upgrades will enable EVERYONE to purchase some gadgets with their hard earned PTZ's.
Check the page frequently in the next hour for more info"
хахахахаха
Е сега малце претера.
 
Член од
2 април 2006
Мислења
14.363
Поени од реакции
3.069
хахахахаха
Е сега малце претера.
Да бе, а прееска со 4 ултра земени награди не беше претерување :)))

Сега сакам Николаср да ме цитира со тоа што го напишав вчера, моето предвидување околу тоа што ќе ви се случи со наградите и страната денес.

Мрзам коа сум у право.
Уствари не, баш сакам :)
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.718
Поени од реакции
52.652
Да бе, а прееска со 4 ултра земени награди не беше претерување :)))

Сега сакам Николаср да ме цитира со тоа што го напишав вчера, моето предвидување околу тоа што ќе ви се случи со наградите и страната денес.

Мрзам коа сум у право.
Уствари не, баш сакам :)
Премногу време потрошив за саjтов и не се откажувам. Ке собирам поени и ке се обидам да земам нешто во ноември.
 
Член од
11 јули 2008
Мислења
36
Поени од реакции
1
I?
naraca nakoj nesto povredno ili nisto, jas uspejav da naracem USB


Премногу време потрошив за саjтов и не се откажувам. Ке собирам поени и ке се обидам да земам нешто во ноември.
veruvam deka i vo noemvri ke se sluci istava prikazna, stodeka imav 750 poeni koga odvaj uspejav da naracam edno USB
 

Kajgana Shop

На врв Bottom