Live

Член од
13 февруари 2012
Мислења
598
Поени од реакции
145
ејјјј.почнаа по реклами слики да ти ставаат,значи си станал јак :cool:
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
12.270
Поени од реакции
4.463
Мојата фотка во рекламата за Пиволенд...


Nokaut live by MLazarevski, on Flickr


13-та секунда...

Нормално, без претходно прашање... :)
A првата фотка во видеото, не ти се виде позната од некаде, на пример од мојот фликер? Само сецнат е потписот.

Башка види го профилот на Темов, за икона ми ја искористиле фотката.

Кликнав да пополнам рипорт за фоткава и ЈуТјуб ми даде огромен формулар, па се откажав, деноиве ќе седнам да пополнам.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.911
Поени од реакции
31.198
Зоран Предин (пејач на поранешните Лачни Франз) и Дамир Кукурузовиќ Џанго Бенд

DSCF4363.jpg DSCF4284.jpg 2.jpg
DSCF4378.jpg
 
На врв Bottom