LCD телевизори

JB00F

DDoS
Член од
21 јануари 2014
Мислења
3.411
Поени од реакции
2.753
Па зависи, ако кладилниците му се блиску, нема да има потреба од 2 текевизори :D
 
Член од
15 август 2016
Мислења
5
Поени од реакции
0
Zemav 48 samsung bez 4k bez android bez internet ...slika na 3max sranje sporedba so tie od samsung ..ama se spasiv sekojavecer utre da kupis ...pak drugata ista ploca LP... i otidov kupiv prviot golem i kraj .
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.627
Zemav 48 samsung bez 4k bez android bez internet ...slika na 3max sranje sporedba so tie od samsung ..ama se spasiv sekojavecer utre da kupis ...pak drugata ista ploca LP... i otidov kupiv prviot golem i kraj .
пушти ги македонските хд канали, особено кога има турска серија (не се шалам), сликата е џам
 
Член од
5 август 2016
Мислења
465
Поени од реакции
296
Zemav 48 samsung bez 4k bez android bez internet ...slika na 3max sranje sporedba so tie od samsung ..ama se spasiv sekojavecer utre da kupis ...pak drugata ista ploca LP... i otidov kupiv prviot golem i kraj .
Се знае кој е шефот дома. Што ќе каже жената тоа и ќе биде.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Zemav 48 samsung bez 4k bez android bez internet ...slika na 3max sranje sporedba so tie od samsung ..ama se spasiv sekojavecer utre da kupis ...pak drugata ista ploca LP... i otidov kupiv prviot golem i kraj .
Cestito TV za zenati, me si uziva sega vo HD-to na sitel. A za drugar ti koga ke zemes 4K? :D
 
Член од
9 јануари 2006
Мислења
5.532
Поени од реакции
7.277
Член од
11 јули 2014
Мислења
1.092
Поени од реакции
316
Имам Самсунг смарт ТВ и светлината се менва во зависност од надворешната светлина (ако е надвор темно и да нема уклучено сијалица, сликата на ТВ се прави потемна, демек заштита на очи). Како можам да го исклучам тоа? Пробвав ама неможев да се снајдам.
 
Член од
5 август 2016
Мислења
465
Поени од реакции
296
Имам Самсунг смарт ТВ и светлината се менва во зависност од надворешната светлина (ако е надвор темно и да нема уклучено сијалица, сликата на ТВ се прави потемна, демек заштита на очи). Како можам да го исклучам тоа? Пробвав ама неможев да се снајдам.
eco sensor
http://support-us.samsung.com/cyber/popup/iframe/pop_troubleshooting_fr.jsp?modelname=LN46C650L1F&idx=150020&modelcode=&
 

Kajgana Shop

На врв Bottom