LCD телевизори

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
има гмт,гмт+1 гмт+2 ,и гмт+3 јас му ставам гмт+1 па белгад или загреб на опција титл му ставам хрватски али пак нејке
Ти тоа таму што буричкаш е Time Zone Greenwich Mean Time :pos: барај во опции мора да има чепкај се и ке најдеш
 
Член од
22 септември 2011
Мислења
65
Поени од реакции
41
се отказувам за вечерва утре му е судниот ден или иде преку прозор:)
 
Член од
18 ноември 2010
Мислења
436
Поени од реакции
135
Член од
18 ноември 2010
Мислења
436
Поени од реакции
135
Тебе лично што ти е најважно кај новиот телевизор, пиши приоритети (големина на екран, 100 херци, вграден видео плеер.....).
Vazni mi se goleminata i kvalitetot na slikata. Smart funkciite ne mi se tolku vazni. Me interesira sama dali ovoj od 46" ke dava dovolno kvalitetna slika vo sporedba so pomaliot.
 
Член од
29 декември 2011
Мислења
2.988
Поени од реакции
2.438
Vazni mi se goleminata i kvalitetot na slikata. Smart funkciite ne mi se tolku vazni. Me interesira sama dali ovoj od 46" ke dava dovolno kvalitetna slika vo sporedba so pomaliot.
Самсунг обично има одлична слика, ама тоа зависи и од изворот. Гледање на Блуреј видео, и телевизија на телекабел врска немаат една со друга. Најдобриот квалитет можеш да осетиш ако гледаш квалитетен извор на видео, HD филм, или слично. Најдобро оди види ги во живо моделиве и види тебе лично како ти се свиѓа. И јас кога купував се мислев меѓу LG и Samsung, ама Самсунгот ми имаше подобра слика и подобар видео плеер преку УСБ. Побарај ги двата модела на Амазон.ком, прочитај рецензии за нив од луѓе што го имаат за да знаеш што можеш одприлика да очекуваш. Можеш и професионални рецензии да побараш, и препорачливо е ако те интересира.
 
Член од
22 септември 2011
Мислења
65
Поени од реакции
41
втор ден се заебавам со преводите и никако да успеам да пустам филм со превод
 

Kajgana Shop

На врв Bottom