Last Man Standing (Seria A)

Член од
22 февруари 2007
Мислења
7.076
Поени од реакции
1.939
Хехе @LBJ победи за циклусов.

Ај ќе се организираме сите нема шо некој сам да организира.
Очигледно колово го утнавме ама за следното има време да се пребројме.
Пишете се кој е за (наместо „се пријавувам или нешто слично“) копи пејст на листата од претходниот и вашето име.
Секој следен исто нека напрај. (пазете некој во меѓувреме да не пишал и апдејтирајте го постот ако имало проблем со синхронизација)

Еве листа од сите шо пријавија некаков интерес досега

1. @Me2
2. @Padroni di Roma
3. @ManUtdChampions
4. @Бомбастичен Дрогираш ???? ќе учествуваш барем?
5. @LBJ
6. @јас
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.204
Поени од реакции
2.199
Јас сум за, еве потврдувам.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
21 октомври 2009
Мислења
13
Поени од реакции
4
1. @@Me2
2. @@Padroni di Roma
3. @@ManUtdChampions
4. @@Бомбастичен Дрогираш
5. @@LBJ
6. @@јас
7. @@*FORZA MILAN*
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
39.763
Поени од реакции
78.095
Член од 2009 втор пост у 2014 (y)

Не ни знам двојки за следно ни ништо али идеме YOLO Парма за следно
 
Член од
5 април 2011
Мислења
1.911
Поени од реакции
923
има ли дбар волк да ја турка работата? :icon_lol:
некој од рома на пример? че помине и тоа што се жени нема везе :LOL:
 
На врв Bottom