L.A. Noire

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Доста со РДР караница :nenene: ... ако имате нешто да напишете, напишете за L.A. Noire.
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Излегоа еден куп нови скрееншотови од играва, направени се на хбох 360 и изгледаат ФЕНОМЕНАЛНО. ПС верзијата сигурно ќе биде далеку подобра.

Слики
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
1.709
Поени од реакции
126
Излегоа еден куп нови скрееншотови од играва, направени се на хбох 360 и изгледаат ФЕНОМЕНАЛНО. ПС верзијата сигурно ќе биде далеку подобра.

Слики
Нели немаше да има ПС верзија?
 

Amacord

high and might богаташ
Член од
24 август 2009
Мислења
474
Поени од реакции
15
Излегоа еден куп нови скрееншотови од играва, направени се на хбох 360 и изгледаат ФЕНОМЕНАЛНО. ПС верзијата сигурно ќе биде далеку подобра.

Слики
Нема Пц верзија тоа е сигурно да си знаете .
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Оп мислев дека има пс верзија, што им е на рокстар почнаа да мразат пс а?
 
Член од
13 јули 2009
Мислења
534
Поени од реакции
243
[video]http://www.gametrailers.com/video/developer-diary-l-a-noire/708504[/video]

LUDNICA
 

TheTimi

Veni Vidi Vici
Член од
11 јануари 2010
Мислења
768
Поени од реакции
37
[video]http://www.gametrailers.com/video/developer-diary-l-a-noire/708504[/video]

LUDNICA
Лудница е стварно. Дај боже да направат и некој инетресен мултиплеер. Пример со другари како детективи да се решават случаеви и слично :)
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.553
Поени од реакции
52.343
Од Рокстар дадоа официјална дата за играва, 17.05.2011
Излага само на XBOX 360 и PS3. За РС нема да ја има.
 
Член од
13 јули 2009
Мислења
534
Поени од реакции
243
GOTY!!![video]http://www.gametrailers.com/video/gameplay-series-l-a-noire/710342[/video]
 

Woofer

I'm a very neat monster.
Член од
21 април 2010
Мислења
854
Поени од реакции
325
Технологијата со која ги прават анимациите на лицата е OMFG, нешто невидено во игра до сега
 
Член од
6 јуни 2009
Мислења
3.094
Поени од реакции
445
GOTY!!![video]http://www.gametrailers.com/video/gameplay-series-l-a-noire/710342[/video]
Да му се плукнам во ГОТИ.
Не брзај, има потенцијал да ја бива ама има потенцијал и да не ја бива, и второво е лошото. Некои игри го немаат второто ама оваа го има.

А инаку што ти е финатава со ГОТИ, се палиш на тоа? Сум те видел повеќепати го кажуваш ко кој знај што да е.
И што ако една игра ја означат како игра на годината, тоа ја прави повеќе вредна. Сметај дека мнозинството избори се и потплатени во оваа индустрија.
И сега јас ако ти најдам 3 подобри игри од некоја која ќе ја означат со таа титула што ќе правиме? Оп кругот се растури оти пробавме да пикниме квадрат во него...
 
Член од
13 јули 2009
Мислења
534
Поени од реакции
243
Да му се плукнам во ГОТИ.
Не брзај, има потенцијал да ја бива ама има потенцијал и да не ја бива, и второво е лошото. Некои игри го немаат второто ама оваа го има.

А инаку што ти е финатава со ГОТИ, се палиш на тоа? Сум те видел повеќепати го кажуваш ко кој знај што да е.
И што ако една игра ја означат како игра на годината, тоа ја прави повеќе вредна. Сметај дека мнозинството избори се и потплатени во оваа индустрија.
И сега јас ако ти најдам 3 подобри игри од некоја која ќе ја означат со таа титула што ќе правиме? Оп кругот се растури оти пробавме да пикниме квадрат во него...
Pred da mi dades ti 3 igri so se podobri od LA Noire JAS bev prviot so rekov za RDR deka ke bide GOTY 2010 i site vkaa kako ne ama koga ja proglasija za GOTY JAS BEV U PRAVO!!! A ke bide GOTY zasto e od R* a sto i da izbaci R* ima ogromni sansi za GOTY! Slucajno d ane te nervira zborot GOTY???? GOTY GOTY GOTY GOTYO GOTY GOTY GOTY GOTY GOTY GOTY GOTY GOTY GOTY GOTY GOTY LA Noire. HATE IT OR LOVE IT
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
И што ако е GOTY?Ако ги поткупам организаторите GOTY може да биде и некоја флеш игричка.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom